Ağırlama Teknolojisi Başlangıç Şirketi Sendsquared, Tohum Finansmanı İle 1 Milyon Dolar Topladı

Konaklama endüstrisi için bir pazarlama iletişimi teknolojisi platformu olan SendSquared (sendsquared.com), Minneapolis merkezli bir özel sermaye şirketi olan Cobalt Capital Partners’ın 1 milyon dolarlık tohum finansman turunu kapattığını duyurdu.

Artan sermaye, SendSquared’in ürününü geliştirmesini, satış, pazarlama ve ürün geliştirme ekiplerini genişletmesini ve stratejik ortaklıklar geliştirmesini sağlayacak.

Cobalt Capital Partners’ın kurucusu Judy Vijums; “SendSquared, tatil köylerinin ve otellerin kapasite ve fiyatlandırma üzerinde daha fazla kontrol sağlamalarına ve aynı zamanda daha iyi bir müşteri deneyimi yaratmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış güçlü bir pazarlama platformudur. SendSquared ile gerçekleştirdiğimiz bu girişim için çok heyecanlıyız ve şirketin büyümesinin ve başarısının bir parçası olmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

Özellikler geliştirilmeye ve diğer konaklama platformlarıyla entegre olmaya devam ettikçe, SendSquared’in teknoloji platformu, tatil köyleri ve tatil kiralama yönetim şirketlerinin (VRMC’ler) e-posta, metin, ses, rezervasyon ve hatta WiFi kullanarak pazarlama ve iletişim stratejilerini yükseltmelerine yardımcı olmak için daha iyi konumlanacak.

SendSquared, müşterilerine, Çevrimiçi Seyahat Acentelerinin (OTA) kullandığı aynı iletişim altyapısını kullanarak konuk verilerinden yararlanmak için zengin özelliklere sahip bir platform sunar. Uygulama, konaklama temsilcilerinin konuklarla çeşitli kanallar aracılığıyla gerçek zamanlı olarak etkileşim kurmasını sağlayarak mümkün olan en iyi müşteri deneyimini sağlar. Bu, artan misafirin elde tutulması ve doğrudan rezervasyonların yanı sıra daha büyük gelir marjları ile sonuçlanır.

SendSquared’in kurucusu ve CEO’su Nicolas Wegener; “SendSquared, konuklara sayılar gibi değil, insanlar gibi davranan bir pazarlama platformuna duyulan ihtiyacı karşılamak için oluşturuldu; konukların ilgi alanlarını ve tercihlerini daha iyi anlamak için verilerden yararlanan ve ilgili etkili pazarlama yaratan bir sistem. Bu finansmanla SendSquared’i bir sonraki seviyeye taşımaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Create your own Event group.

Get subscribed today!