Stratajet, Secret Escapes’in CTO’sunu Yönetici Kadrosuna Dahil Etti 0

Lüks turizm platformu Secret Escapes’in eski CTO’su Donovan Frew, özel jet rezervasyonları şirketi Stratajet’e, aynı mevkide çalışmak üzere dahil oldu. Frew, Stratajet’in kurucusu Jonny Nicol ile yakından çalışmalar yürüterek, platformun becerilerini şirketin kapsayıcı stratejisiyle aynı doğrultuda tutmak için teknik altyapının inşasından sorumlu olacak.

Frew, Secret Escapes’te CTO olarak geçirdiği altı yıllık süreçte teknoloji ekibini kurup yönetmiş, platformun müşteri tabanını 30 katına çıkarmış ve şirketin 20’den fazla yeni pazara girişini yönlendirmişti.

Frew, Stratajet’e katılışına dair yorumlarda bulunduğu bir açıklamada, çalışmalarını hâlâ 25 yıl öncesinde yaptıkları şekilde yapmayı sürdüren çok az sayıda sektör bulunduğunu ve özel havacılık sektörünün de bu sektörler arasında yer aldığını belirtti. Çok sayıda start-up’ın sektördeki bozulmalardan bahsettiğine değinen Frew, buna rağmen Stratajet’in faaliyetlerinin eşsiz olduğunu ve şirketin, ilk varanda elde ettiği başarıları sürdürme amacının bir parçası olma fırsatını es geçmek istemediği için Stratajet bünyesine katıldığını söyledi.

Jonny Nicol de Donovan Frew’in şirkete katılışına dair yorumlarda bulundu: “Stratajet’in teknolojisi gibi gelişmiş bir teknoloji söz konusu olduğunda, platformu özel jet sektörünün ön sıralarında tutmak için, Donovan gibi önem taşıyan uzmanlığa sahip kişilere ihtiyaç duyuyoruz. Kendisinin seyahat sektöründeki deneyimiyle bir araya gelen yazılım geliştirme bilgisi, onu insanların seyahat etme biçimlerini kökten değiştirmeye yönelik misyonumuz dahilindeki teknoloji stratejimizi yönetmesi için en iyi konuma yerleştiriyor.”

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.