Skyscanner, TrustedHousesitters Üyelerine Uçuş Arama Verisi Sağlayacak 0

Skyscanner, dünyanın en büyük ev ve evcil hayvan bakıcılığı şirketine uçuş arama verisi sağlayacak.

Bu ortaklık, yaklaşık 500.000 TrustedHousesitters üyesinin sitenin Skyscaner tarafından desteklenen yeni “TravelFinder” özelliğini kullanarak uçuş fiyatlarını kontrol etmesine imkan tanıyacak.

140 ülkedeki üyeler, bakacakları evi buldukları andan itibaren rezervasyon yapabilecekler.

TrustedHousesitters pazarlama şefi Jess Stephens, “TrustedHousesitters’ın bir sonucu olarak her hafta binlerce uçuş rezervasyonu yapılıyor, bu nedenle üyelerimize olası en iyi ücretleri mümkün olan en kısa zamanda bulmalarına yardım edecek bir ortak bulmayı istedik”.

TrustedHousesitters’ın TravelFinder’ı uçuş maliyetini ve seyahat bütçesi hesaplamak için hızlı bir yoldur ve sene boyunca daha çok kişinin house-sit (ev sahibi yokken oturarak eve göz kulak olmak) planlamasına yardım eder.

İki şirket, TrustedHousesitters sitesinin 2010 yılında kurulmasından itibaren üyelerin birbirleri arasında 56 milyon mil uçmaları geri bildirimine dayanarak anlaşma imzaladılar.

Çoğu kişi, ücretsiz ev bulma sürecinin kolay olmasına rağmen, aynı zamanda uçuşlarını ayarlama olanağı istediklerini de söyledi.

Skyscanner’ın kıdemli seyahat müdürü Mike Ferguson, “Biz her zaman en ileri uçuş arama araçlarımızı sunmak için yenilikçi ve ileri görüşlü şirketlerle ortak olmaya istekli olduk”.

“Skyscanner, API ve WhiteLabel ürünleriyle küresel olarak binin üzerinde işletmenin uçuş aramasını destekler. TrustedHousesitters kullanıcılarına uçuş arama imkanı sunmaktan mutluluk duyarız”

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe