Espresso Kullanımına 1 Haziran’da Başlanıyor! 0

Royal Caribbean International, Celebrity Cruises ve Azamara Club Cruises, Cruisematch’ten Espresso’ya geçmeye hazırlanıyor. Peki Espresso nedir?

İlk aklınıza gelen kahve olsa da, bu yazımızda kahve olan Espresso’dan bahsetmiyor olacağız. Espresso, global dünyanın son teknolojiyle donatılmış yeni rezervasyon sistemi. 1 Haziran’dan itibaren kullanılmaya başlanacağı öngörülüyor. Bu yüzden halihazırda CruiseMatch kullanan ajansların Mayıs ayının sonuna kadar Espresso uygulamasına geçmesi öneriliyor.

Yaklaşık 600 ajans 50’den fazla online kursa katılarak yeni sistemi öğrendi. Espresso, müşterilerin güzergahları yan yana kıyaslamasını, en uygun teklifi ve  müşteriye gönderilen son promosyon mailini, varış yeri ve konaklama tercihlerini müşterinin geçmişinine göre otomatik olarak senkronize edip sunabiliyor.

Eğitim uzmanı Kerry Nicholson, Espresso’nun ortaya çıkması için ajansların geri dönütlerini dikkate aldıklarını ve rezervasyon sürecindeki zamanı ve tıklamaları azaltmak için emek harcadıklarını söylüyor.

Birleşik Krallık (UK) ve İrlanda’da kullanılmaya başlanmış olan Espresso, rezervasyon sürecinde harcanan süreyi minimuma indirip müşteri karını maksimuma çıkardığı için ajanslar tarafından çok tercih edileceğe benziyor. Akılda kalan ve kolayca ilişkilendirilebilen ismi sayesinde de üst sıralarda yer alması muhtemel bir uygulama.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.