Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Online Powerhouse Agoda, LGBT uluslararası yaşam tarzı ve seyahat platformu TravelGay ile yeni ortaklığının haberlerini açıkladı.

Anlaşma ile, iki şirketin 35 milyon LGBT yolcuyu temsil eden bir demografinin kullanıcıları için “en iyi LGBT seyahat içeriğini” kullanıma sunmak için birlikte çalıştıkları görülecek.

İlişki Tayland LGBT + Seyahat Sempozyumu ile daha çeşitli demografik gruplara açıldı. Haziran ayında Bangkok’ta yapılan  sempozyuma Tayland Turizm Otoritesi (TAT) ev sahipliği yaptı.

LGBT + Seyahat Segmenti 2016 yılında 192 milyar ABD Doları değerindeydi ve yılda% 8 oranında büyümeye devam ediyor. Bu, Almanya gibi bir ülkenin (Tayland’ın en büyük gelen pazarlarından biri) seyahat harcamalarından % 40 daha fazladır. LGBT + seyahat edenler, diğer seyahat edenlerden ortalama % 55 daha fazla harcama yaparlar . Küresel nüfusun sadece % 6-10’undan oluştuğu söylenen bu topluluk, küresel değerin% 20’sine yakın bir orana ulaşıyor.

TravelGay‘ın MD’si Darren Burn, “İşimiz büyüdükçe ve işimizi geliştirirken Agoda’yla daha yakın çalışmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Sadece birkaç ay önce işimizi aldığımızdan bu yana sitemizi hızla genişlettik ve LGBT topluluğuna seyahatlerinde yardımcı olmak için önümüzdeki aylarda ve yıllardaki konaklama ortaklarımızla birlikte çalışmayı planladık.

“Kardeş marka OutOfOffice.com ile birlikte, dünyanın en büyük LGBT seyahat işletmesiyiz. Agoda olarak tanınmış bir şirket ile çalışarak, web sitemizi ziyaret eden milyonlarca ziyaretçiye teklifimizi daha da geliştirmeyi umuyoruz. ”

Ortaklığın potansiyelini ve LGBT dostu yerlerin nasıl kalacağını, ziyaret edilmesini veya takılmayı nasıl destekleyeceğini tartışırken, UX araştırmasının başkanı ve Agoda Renkleri (Agoda’nın LGBT çalışan kaynak grubu) Aaron Moy şunları söyledi:

Agoda‘da yaptığımız her şeyin merkezinde herkesin herhangi bir yere seyahat etmesine yardımcı olabileceğimiz inancı var. Bu nedenle, her yıl milyonlarca LGBT yolcunun aynı sıcak karşılama ve saygı düzeyini yaşamalarını sağlamaya kendini adamış bir şirketle ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz. TravelGay ile birlikte, bu bölgedeki ve ötesindeki LGBT gezginlerin planlamasını ve yolculuğunu iyileştirmeyi umuyoruz. ”

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz