Airbnb ve Resy, ‘Kürate Edilmiş Restoranlar’ Özelliğini Sunmak İçin İşbirliğine Gitti 0

Airbnb’nin sunduğu ev paylaşımı olanaklarından yararlanan kullanıcılar, bundan böyle şirketin mobil uygulaması üzerinden, tıpkı geçici olarak konaklama amacıyla rezervasyon yaptırma işlemlerinde kullanılana benzer bir şekilde, ‘Kürate Edilmiş Restoran’ seçenekleri arasında gezinme ve masa rezervasyonu yaptırma şansına sahip bulunuyor.

Bu yeni mobil uygulama içi özellik için Airbnb, Resy ile işbirliğine gitti ve bu iki şirket, seyahat meraklıları için New York, Los Angeles ve Miami gibi popüler destinasyonlarda yemek yiyecek bir yer arama sürecini daha kolay bir hâle getirmek adına çalışmalarda bulundu. Bu yeni özellik ile müşteriler ayrıca doğum günleri veya diğer özel kutlamalar için rezervasyon talebinde bulunma veya kısa süreler için geç kalmaları durumunda restorana bilgi verme olanaklarına da sahip oluyor. Kullanıcılar Airbnb üzerinden, önceden belirlenmiş menüler için, vergiler ve bahşişler dahil olmak üzere önceden ödeme yapabilecekler.

Airbnb ayrıca gelecekte, ‘Kürate Edilmiş Restoranlar’ özelliğini uluslararası çapta geliştirme arzusunda olduğuna ve Airbnb topluluğunun üyelerini birbirlerine daha iyi bir biçimde bağlayacak özellikler ekleyeceğine vurgu yaptı.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe