Air Canada, Kanada’nın Ruhuyla Yüksekleri Hedefliyor. 0

2017 yılı, Kanada’nın kuruluşunun 150. yıldönümü, Air Canada’nın ise 80. kuruluş yılı olma özelliğini taşıyor. Bu dönüm noktasında Air Canada, gerçek bir Kanadalı ruhuyla; global, müşteri odaklı bir organizasyon olarak konumunu güçlendirmek adına daha yüksekleri hedefliyor ve ilerleme kaydediyor.

Yeni üniformalarımız, 80 yıllık tarihimizde önemli bir geçiş noktasına işaret ediyor ve global çapta tanınmış, Kanadalı bir şirket için önemli bir markalaşma projesini kutluyor. Yeni üniformalarımız, iyileştirilmiş uluslararası kabin standardımız ve uçuş sırasında sunulan geliştirilmiş ürünlerimiz ile Air Canada’nın geleceği, ulusumuzun gücünü ve havayolu şirketimizin geleceğe yönelen ruhunu, Kanada kültürüne, mirasına ve gelişimine dair farklı atıflar aracılığıyla temsil ediyor. Küçük bölgesel havalimanlarından büyük uluslararası aktarma merkezlerine, nereye iniş yaparsak yapalım, bayrağı özenle ve kaliteyle dalgalandırıyoruz.”

Toronto, Montreal, Vancouver ve Calgary’de yer alan büyük aktarma merkezleri; Kanada’da 64, ABD’de 57 ve diğer kıtalarda 90’ın üzerinde uçuş noktası ile Air Canada, Kanada’nın en büyük havayolu şirketi ve dünyanın en büyük 20 havayolu şirketinin arasında yer alıyor. Air Canada; 1937 yılında, Kanadalıları ülkelerinin geniş toprakları üzerinde ve ötesinde bir araya getirmek gibi basit bir fikir ile yola çıktı. Seksen yılın ve akçaağaç yaprağı ile süslenmiş çok sayıda üniformanın ardından, şirketin kurucu ilkemizin izini hiçbir zaman kaybetmediği belirtiliyor: Kanada’nın en iyisini yolculara getirmek ve her bir yolcuya, Kanadalılardan beklenebilecek, sıcakkanlı misafirperverliği sunmak. Air Canada’nın ilk günlerinden bu yana, çalışanların üniformaları akçaağaç yaprağını hep gururla sergilemeyi sürdürüyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe