Yerli Araç Kiralama Portalı Ekocars.com ile Dünya Çapındaki Araç 0

30.000 yakın lokasyonu ile Dünya’nın en büyük araç kiralama portalı olma hayaliyle yola çıkan ekocars.com, araç fiyatlarını karşılaştırarak istediğiniz modeli istediğiniz tedarikçiden kiralama fırsatı elde ediyorsunuz.  Avis, Budget, Europcar, Hertz, Sixt, Goldcar gibi birçok global araç tedarikçisi firma ile anlaşmalı çalışan firma gideceğiniz yerde ki ulaşımınızı kolaylaştırmak için kolay rezervasyon sistemi ile de sizlere yardımcı oluyor. 

Araç kiralama hizmeti sizlerin beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılamak adına oldukça pratik bir hizmet olmasının yanı sıra şahsi aracınızın olmadığı durumlarda hayat kurtarıcı bir niteliğe sahip.  Ekocars.com kiraladığınız aracı alırken zamanında teslim, istenilen türde araç, aracın temizliği, farklı bütçelere hitap eden fiyat seçenekleri gibi konularda sorun yaşatmayan ve alternatifler sunabilen bir araba kiralama platformudur.

Değişik boyutlara, modellere ve kapasitelere sahip olan alternatif araçların tümünü manuel veya otomatik vites, benzinli ya da dizel seçenekleri ile ekocars.com sisteminde bulmanızda mümkün. Gerek yerel gerekse yabancı firmalar ile yaptığı anlaşmalar sayesinde müşterilerini mağdur etmeyen ekocars kiralık araç ihtiyacınıza iyi şekilde karşılık vermektedir.

Kolay rezervasyon sistemi ile de sizleri uğraştırmayan bu firma ile dilediğiniz yerden istediğiniz model aracı seçerek kiralayabilirsiniz. Sistem şu şekilde çalışıyor ana sayfada bulunan gerekli bilgileri girdikten sonra ara butonuna tıklıyorsunuz ve istediğiniz tarihler arasında ve istediğiniz havalimanı, şehir ya da bölgedeki araçlar listeleniyor. Bu sayede hem en uygun aracı seçebilir hem de firmaları karşılaştırma imkanı bulabilirsiniz. Ekocars sizlere tam koruma sigortası da sağlayarak herhangi bir kaza durumunda gerekli işlemleri gerçekleştirmektedir.

Kendini ispatlamış ve referansı olan firmalar ile çalışan ekocars müşterileri için en iyisini hedeflediğini dile getiriyor. Ayrıca ekocars sahibi yurtiçi ya da yurtdışında araç ihtiyacı olduğunda kendi sistemi üzerinden araç kiralayarak hizmet kontrollerini birebir sağlıyor. Her kesimin cebine uygun fiyatları bir arada bulundurmaya özen gösteren firma Türkiye’de ve Dünya’da 800’den fazla tedarikçi firma ile anlaşmalıdır. Dünya’da yaklaşık 30.000 varış noktasında 800.000’den fazla araç içinden marka, model, fiyat, kiralama koşullarını göstererek size en uygun aracı kıyaslama ve kiralama hizmeti sunar.

Ekocars’ın diğer bir yanı ise mümkün olduğunca aynı marka-model araç teslim edilmeye çalışılır fakat olası bir aksilik durumunda  aynı marka-model aracın teslim edilemez ise en asgari koşullarda araç sınıfında bir başka marka-model araç teslim edilebilir. Eğer o sınıfta da benzer araç yoksa fark ücreti alınmaksızın bir üst sınıf marka-model araç teslim edilir. Müşterileri asla mağdur etmeyen bu sistem ile artık şahsi aracınızdaki konforu tüm ülkelerde de yaşayabilirsiniz.

Ara, karşılaştır, kirala sloganı ile kendini tanıtan ekocars firmasının mobil uygulaması da çok yakında yayında olacak.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.