Yenilenen Uzakrota.com Yayında

01 Ekim 2015 günü yenilenen Uzakrota.com’u yayına aldık. Kısa bir süre önce sadeleştirdiğimiz logomuzdan sonra şimdide uzun süredir üzerinde çalıştığımız sitemizi yeniledik. Sizler yavaş yavaş bu yeni tasarıma alışıyorken detaylara ve merak edilenlere bu yazıda yer vermek istiyoruz.

Uzakrota  Gezi Rehberi  Gezilecek Yerler  Turizm Haberleri

Siz okuyucularımızdan gelen isteklerden dolayı Uzakrota’nın arayüz tasarımını uzunca bir süredir biz de yenilemeyi düşünüyorduk. Ve nihayet kısa süredir konsept ve fikir toplantılarıyla başlayan sürecin bugün itibarıyla sonuna geldik ve sizler şu an bu yazıyı yeni tasarımımızdan okuyorsunuz.

Tuna Göker’in Como Gölü ve İtalyan Rivierası Anıları   Uzakrota  Gezi Rehberi  Gezilecek Yerler  Turizm Haberleri

Yeni tasarımda neler istiyorduk?

Değişim öncesinde önceliklerimizi temel olarak şu 3 başlıkta sıralayabilirim;

  • Daha modern ve responsive bir arayüze sahip olmak
  • Uzakrota Kariyer, Uzakrota Summit, Uzakrota Kurumsal, yakında açılacak Uzakrota Etkinlikler ve Uzakrota Bilgi Bankası gibi aslında Uzakrota’nın birer parçası olan ürün ve kanalları blog sayfamıza entegre etmek

Yukarıdaki 2 maddenin de yeni arayüz tasarımımızla beraber hayata geçtiğini düşünüyoruz. Yalnız bu değişim sürecinin devam ettiğini, hem Uzakrota üzerinde daha yapacak çok işimiz olduğunu hem de şu sıralar mobil uygulamalarımız (iOS ve Android) için çalıştığımızı da eklemeliyim.

Bunun yanında şu anda çalışmalarını yaptığımız Uzakrota Ads‘inde duyurusunu yapalım. Bu sistem ile blogların kazancını artıracak çalışmalara başlayacağız. Böylece gerek seyahat, gerekte moda ya da teknoloji blogu olsun tüm bloglara bu sistem üzerinden para kazandırmayı planlıyoruz.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!