Yenilenen Hotelspro ile Daha Hızlı Rezervasyon Yapabilirsiniz. 0

MetGlobal’in seyahat sektörüne yönelik teknoloji ve rezervasyon çözümleri sunan markası HotelsPro, otel bilgilerinin %50 daha hızlı aratılabilmesini ve daha hızlı rezervasyon yapılabilmesini sağlayan yeni arayüzünü acentelerin kullanımına sundu.

Dünya üzerinde 190’dan fazla ülkedeki 200.000 otel, 25.000’den fazla transfer ve 15.000’den fazla etkinlik ürünü, en iyi tur operatörü fiyatları ve anında konfirmasyon garantisiyle sunan HotelsPro; üstün teknolojisi ve acentelere sunduğu yeni arayüzü yardımıyla, daha zengin görsel ve bilgi içeriğine ulaşılmasına ve adres tabanlı arama gerçekleştirebilmesine olanak sağlıyor.

Yılların bilgi birikimine sahip HotelsPro’nun, müşterilerinin beklentilerini karşılamaya odaklanarak ve onların işlerini kolaylaştıracak yeni özellikler geliştirerek yenilediği rezervasyon arayüzü ile acenteler, kredi kartı saklama sistemi sayesinde daha kolay rezervasyon yapabiliyor, zengin tasarımıyla ise daha iyi bir kullanıcı deneyimi elde ediyor. Yenilenen HotelsPro.com ayrıca; favori otel listeleri oluşturma, tedarikçi kuru ile indirimli işlem yapma gibi yeni özellikleri de beraberinde sunuyor.

 

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.