Yenilenen HotelsPro.com Yayında! 0

Yoğun ve özverili bir geliştirme sürecinin ardından, HotelsPro’nun yeni web sitesi artık yayında! Yeni arayüz sayesinde artık otel envanteri akıllı bir şekilde kategorilere ayrıştırılarak arama sonuçlarında en doğru listelemeye imkan tanınıyor.

HotelsPro ekibi yüzlerce iş ortağından gelen geri bildirimleri en verimli şekilde değerlendirip arayüzü tamamen baştan yarattı. Artık çok daha hızlı ve kullanıcı dostu bir deneyim vaat eden HotelsPro, kullanıcıları için otel listeleme ekranında harita üzerinden dilediği oteli seçip detaylarını hızlıca görüntüleme imkanı sunuyor. Müşterilerinin zamandan tasarruf etmesini hedefleyen HotelsPro, yeni mimariye geçerken en yeni web teknolojilerini kullandı ve sayfa yükleme hızını arttırdı.

Yeni HotelsPro’ya yakın zamanda gelecek güncellemeler ile müşteriler tek tuşla toplu teklif paylaşabilecek, arama sayfasında zincir otelleri ayrı görüntüleyebilecek ve takip ettikleri otellerin fiyatları düştüğünde bildirim alabilecekler.

Lansmana özel fiyatlar ve kampanyalar yeni HotelsPro.com’da sizleri bekliyor!

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.