Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Başkanlık sistemi ile birlikte milletvekili olmasa belirli branşlardaki kanaat önderleri de bakan olabilecekleri belirtildi. Başkan Erdoğan yeni kabine listesini açıklamadan önce Türsab başkanı Firuz Bağlıkaya sosyal medya üzerinden yazdığı tebrik mesajıyla birlikte Mehmet Ersoy’un yeni Turizm Bakanımız olduğunu açıkladı. 

Firuz Bağlıkaya, “Hakkıyla geldiği yeri ve başarılarını; tüm sektöre taşıyacağına bütün kalbimle inandığım, yol arkadaşım sayın Mehmet Ersoy‘u bakanımız olarak görmekten mutluluk duyuyorum. Başta şahsım ve TÜRSAB ailesi olarak ona başarılar diliyorum. Cumhurbaşkanımızın sektörümüze verdiği önemin ve değerin en güzel işareti olan bu başlangıç turizm camiasını ziyadesiyle mutlu etmiştir.

Sayın Bakanımızın liderliğinde ve vizyonunda, turizm sektörünün tüm paydaşlarıyla sektörün birikmiş sorunlarını çözerek büyük bir atılım döneminin başlayacağını ve 2023 hedeflerine güvenle ulaşacağımız inancıyla Yeni dönemin sektörümüze ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.” olarak belirtti.

Koltuk için Rixos Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince‘nin de adı geçiyordu.

Yorumları GösterYorumları Gizle

5 Yorum

 • yazan İbrahim sezen
  Posted 10 Temmuz 2018 21:58 0Likes

  İyi bir seçim vanlı fettah.diyorsunuz ne yaptı ki turizmde inşa edenleri batırdı

 • yazan İbrahim sezen
  Posted 10 Temmuz 2018 22:00 0Likes

  Firuz bir şey yapamaz

 • yazan İbrahim sezen
  Posted 10 Temmuz 2018 22:01 0Likes

  Firuz bir şey yapamaz titri mehmet ersoy un.yanın da hiçtir

  • yazan Gokhan ERDOGAN
   Posted 10 Temmuz 2018 23:54 0Likes

   TURSAB başkanımız kısa süre onlarca yenilik yapmıştır, henüz daha başında fakat eminiz ki sayın bakanımızla birlikte geleceğin Türkiye turizmi bambaşka olacaktır.

 • yazan kerem
  Posted 12 Temmuz 2018 09:49 0Likes

  bambaska olacagı kesın dolar euro bu kadar yuksekken turıstler bı zahmet tercıh etsın artık 🙂

Yorum Yaz