Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Şirket idaresindeki yeniden düzenlemelerin bir parçası olarak tüm dijital aktiviteler ve pazarlama aktiviteleri bir araya getiriliyor.

Ekip iş seyahati, müşteri deneyimi ve dijital yenilikler konularında yeniden yapılanma yoluna gitti. Yeniden yapılanma sonucunda Ian Cairns yeni oluşturulan Müşteri Hizmetleri Müdürü pozisyonuna getirilirken James Millett ise Dijital ve Pazarlama Müdürlüğüne yükseltildi.

Havayolu şirketinin İşletme Müdürü Anthony Drury ise ailesiyle Uzak Doğu’ya yerleşmek için şirketten ayrılıyor.
Cairn’in yeni görevi temas merkezleri de dahil olmak üzere tüm müşteri iletişiminden sorumluluğu ve şirketin işletme stratejisini öne çıkarmayı içeriyor.

Tüm dijital aktiviteler ve pazarlama etkinlikleri ise Millett’ın kontrolünde olacak.

Söz konusu kararlar mobil aygıtlarla yapılan bilet alımlarının yükselmeye devam etmesi ve %20’ye ulaşmasının ardından verildi.

EasyJet’in yolcularından %20’si yani yıllık 12 milyon yolcu, iş için seyahat ediyor. Bu sayının ise artması bekleniyor.
Şirket, önceki 12 aylık süreye oranla %25 artış ile, 2015-2016 bütçe yılında 135ten fazla kurumsal anlaşmaya imza atmıştı.
Şirketin CCO’su Peter Duffy ise bu konuda şunları söyledi: ” İşletme, müşteri hizmetleri ve dijitalleşmede ilerleyişimiz, easyJet’in artan başarısı için oldukça önemli.”

“Ian ve James en yetenekli genç yöneticilerimizden ikisi ve geçtiğimiz yıllarda oldukça verimli olduklarını kanıtladılar. Son derece önemli terfilerle birlikte bunu yansıtabilmek harika bir şey.”

Duffy şöyle ekledi: “Anthony ise geçtiğimiz üç senede easyJet’in iş seyahati ekibine önemli katkılarda bulundu.Bu süre boyunca iş seyahatlerinde easyJet’i tercih edenlerin sayısını arttırdı, şirketin global dağıtım kanalları(GDS) ile olan ilişkisini güçlendirdi ve şirketimizi seçen kurumsal şirketlerin sayısını arttırdı.”

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz