Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Y Kuşağına Özel Havayolu Markası Joon Dimanik Bir Uçuş Deneyimi İçin Çalışıyor

Fransız havayolu şirketi AirFrance‘ın Y kuşağını ve ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edinen havayolu markası JOONimza attığı inovasyon ve iş birlikleriyle yaşam tarzları dijital teknoloji çevresinde şekillenen yolcularına, yeni uçuş deneyimlerinin kapılarını aralıyor.

25 Mart’ta Türkiye uçuşlarına başlayacak olan, ekonomi ve business sınıf hizmetleriyle dikkat çeken, müşteri taleplerini dikkate alıp tüm uçaklarında kabin içinde eğlence sistemi ve organik ikram menüsü hizmeti sunan JOON, yeni iş birlikleriyle de yolcularına para tasarrufu ve seyahat deneyimini yükseltme konularında yardımcı olacak anlaşmalara imza attı.

Bu anlaşmalar çerçevesinde yolcular Waynabox üzerinden uçak, otel, transfer rezervasyonlarının paket olarak alabilecek. Ayrıca JOON müşterileri TravelCar ile %70 indirimli araç kiralama ve ücretsiz otopark imkanından faydalanabilecekler.

Ayrıca Joon, yolculara Airbnb ile direk konaklayacakları evlere rezervasyon imkanı ve Paris’te BHV Marais’ten özel şehir ve alışveriş turları imkanı da sunuyor.

Yaptığı anlaşmalar ile güçlenen ve spor kıyafetleriyle dikkat çeken dinamik kabin ekibi üyeleri ile hedef kitlesinin Y kuşağı olduğunu belli eden Joon’un Türkiye uçuşlarını büyük bir merakla bekliyoruz.

 

 

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir