Xola, Tur ve Aktivite Operatörleri için App Store Oluşturuyor 0

Xola, pazarın; otomatik pazarlama, müşteri yönetimi, operasyonlar, getiri yönetimi, iş zekası ve gerçek zamanlı dağıtım gibi çözümler sunan 40’tan fazla uygulama ile TripAdvisor ve Expedia gibi siteler aracılığıyla başlatıldığını açıkladı.

Xola‘nın kurucu ortağı ve CEO’su J. Scott Zimmerman; “App Store müşterilerimiz ve ortaklarımız için her şeyi mümkün kılıyor.

“Müşterilerimizle her gün diyalog kuruyoruz ve ihtiyaçlarının pazarlar ve dikeyler arasında nasıl değiştiğini anlıyoruz. App Store platformu, müşterilerimizin işleriyle ilgili uygulamaları ve entegrasyonları kolayca keşfetmelerine ve kurmalarına olanak tanıyor” dedi.

Yeni pazarda bulunan uygulamalara örnek olarak QR kod taraması, satış noktası ve biletleme donanım desteği, kupon kodu yönetimi ve satış ortağı bayi yönetimine olanak tanıyan uygulamalar verilebilir.

Xola ayrıca, müşteri harcamalarının artırılması, dönüşüm oranlarının artırılması ve gelir artışının sürdürülmesi gibi müşteri yolculuğunun çeşitli evrelerine yönelik makine öğrenimi algoritmalarını kullanan yeni bir otomatik pazarlama uygulamaları serisini de tanıtıyor.

PhocusWire‘dan Kevin May, Arival Event 2018‘de Zimmerman ile konuştu:

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.