Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Wizz Air, Türkiye’ye 70 bin Yolcu Getirecek

Macaristan merkezli ucuz havayolu şirketi Wizz Air’in Sabiha Gökçen Havalimanı’na uçmaya başlayacağı bildirildi. Şirketin hedefinin 70 bin yolcu olduğu açıklandı

Orta ve Doğu Avrupa’nın en büyük düşük maliyetli, ucuz havayolu şirketi olan Wizz Air, 2 Ağustos tarihinden itibaren Budapeşte’den İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na uçuşlara başladı. Macaristan Türkiye arasındaki turizm ve iş trafiğine hareketlilik getirecek olan bu hat, ilk uçuş yılında 70 bin yolcu hedefliyor.

Orta ve Doğu Avrupa’nın en büyük düşük maliyetli, uygun fiyatlı havayolu şirketi olan Wizz Air, 2 Ağustos tarihinden itibaren Budapeşte’den İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na uçuşlara başladı. Macaristan Türkiye arasındaki turizm ve iş trafiğine hareketlilik getirecek olan bu hat, ilk uçuş yılında 70 bin yolcu hedefliyor. Uçuşlar haftada 4 sefer olarak planlandı.

Kaynak: Turizm Güncel

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2485 posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.