Wizz Air, Türkiye’ye 70 bin Yolcu Getirecek 0

Macaristan merkezli ucuz havayolu şirketi Wizz Air’in Sabiha Gökçen Havalimanı’na uçmaya başlayacağı bildirildi. Şirketin hedefinin 70 bin yolcu olduğu açıklandı

Orta ve Doğu Avrupa’nın en büyük düşük maliyetli, ucuz havayolu şirketi olan Wizz Air, 2 Ağustos tarihinden itibaren Budapeşte’den İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na uçuşlara başladı. Macaristan Türkiye arasındaki turizm ve iş trafiğine hareketlilik getirecek olan bu hat, ilk uçuş yılında 70 bin yolcu hedefliyor.

Orta ve Doğu Avrupa’nın en büyük düşük maliyetli, uygun fiyatlı havayolu şirketi olan Wizz Air, 2 Ağustos tarihinden itibaren Budapeşte’den İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na uçuşlara başladı. Macaristan Türkiye arasındaki turizm ve iş trafiğine hareketlilik getirecek olan bu hat, ilk uçuş yılında 70 bin yolcu hedefliyor. Uçuşlar haftada 4 sefer olarak planlandı.

Kaynak: Turizm Güncel

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe