Wix.com Otel Sahipleri için HotelRunner’ın Kanal Yöneticisini Bünyesine Ekledi

Bulut tabanlı bir web geliştirme platformu olan Wix.com, önde gelen bir kanal yönetim platformu olan HotelRunner’ın kanal yöneticisini Wix Hotels rezervasyon platformu bünyesine ekledi. Böylece, Wix Hotels kullanıcıları 80’den fazla rezervasyon kanalı üzerinden tüm rezervasyonlarını doğrudan tek bir yere senkronize edebilecek.

Wix Hotels, otel, B&Bs ve tatil için bir Wix web sitesine tamamen entegre edilmiş eksiksiz bir rezervasyon motoru sunuyor. Fiyatlandırma, rezervasyon ve ödeme yönetimiyle komple oda envanteri oluşturmayı ve bakımını kolaylaştırıyor. HotelRunner, otel sahiplerinin oda ve fiyat bilgilerini çevrimiçi kolayca dağıtmalarını sağlıyor.

Wix Hotels İşletim Müdürü Gal Fisher “HotelRunner, müşterilerine oda envanterlerini daha iyi yönetebilmelerini, işlerini çevrimiçi organize etmede ve yönetmelerinde daha akıcı bir deneyim sunabilmelerini sağlıyor” dedi.

HotelRunner Müşteri Başarı Yöneticisi Riza Kaynak ise müşterilerine, gerçek zamanlı olarak küresel çevrimiçi seyahat acentelerine envanterlerini kolayca entegre eden doğrudan rezervasyon motoruyla güzel bir web sitene sahip olmaktan mutluluk duyduklarını belirtti. İster bir otel, bir apartman veya bir villa olsun, müşterilerinin artık envanterlerini küresel olarak teşvik edebildiklerini de sözlerine ekledi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!