Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

B2B yatak bankası WebBeds, ticari ortaklarına Covid-19 güvencesi sağlamak için oteller tarafından geliştirilmiş hijyen standartlarını teşvik ediyor.

Virüsün yayılmasını önlemeye yardımcı olmak için “rehberlik ve değerlendirme kriterleri” sağlayan bir programa 30.000’den fazla doğrudan sözleşmeli otel davet edildi.

Sağlık ve güvenlik ortağı Intertek Cristal Standards ile kurulan yeni bir ortaklık, WebBeds’in Dünya Sağlık Örgütü tavsiyelerine dayalı bir minimum standartlar listesi tanımlamasına olana sağladı.

Kapsanan alanlar arasında temizlik protokolleri, enfeksiyon kontrolü, el ve solunum hijyeni düzenlemeleri, sosyal mesafe önlemleri, kamusal alanlardaki değişiklikler, izleme, iletişim ve sertifikasyon yer almaktadır.

WebBeds, kriterlere ulaşmanın, otellerin konuklara ve daha geniş seyahat pazarına enfeksiyonun yayılmasını önlemek için uygun kontrollerin uygulandığını göstermesini sağlayacağını söyledi.

Otellere ayrıca, personel eğitimi de dahil olmak üzere enfeksiyonun yayılmasının önlenmesi konusunda bağımsız olarak sertifika almak için Intertek Cristal Standartları ile çalışma fırsatı sunulacak.

WebBeds Europe CEO’su Nigel Horne; “Seyahat ticareti ortaklarımızın, gezginleri için seçtikleri otellerin Covid-19’a karşı koruma veya bunlarla başa çıkma konusunda mükemmel bir temizlik ve hazırlık standardına sahip olduğuna dair güvence alma konusundaki endişelerini anlıyoruz.

“Aynı zamanda, otel ortaklarımıza ulaşmaları için açık ve tutarlı standartlar sağlamak, konuklara güvenli ve keyifli bir konaklama deneyimi sağlamak için doğru eylemlere yatırım yaptıklarına dair güven sağlıyor.

“Programımızı gerektiği gibi sunmamıza ve uyarlamamıza yardımcı olmak için Intertek Cristal Standards gibi bağımsız, sektör lideri bir ortakla çalışmaktan çok memnunuz” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz