Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Turistlerin, cazibe merkezlerini ziyaret ederken, barlarda ve restoranlarda harcama yaptıklarında, nakit para kazanmalarını sağlayacak yeni bir uygulama, ilk şehrinde piyasaya sürülmek üzere!

WalkABit, bu yıl hizmete başlayacağı dört şehirden ilki olan Barselona’da resmen hizmete giriyor.

Start-up, İrlandalı Pervane Shannon Grup ve aralarında Boeing, Datalex, Enterprise Ireland gibi yatırımcılar bulunan diğer yatırımcılar tarafından desteklenmektedir.

WalkABit, turistlerin gezerken kazanmalarını sağlayan bir uygulama olduğunu söyledi. Kullanıcılar barlar, restoranlar ve turistik hizmet harcamalarından geri ödeme alabilir ve Katalonya’nın başkentindeki en ünlü mekanları ziyaret etmek için para kazanabilir.

Kullanıcıların kazanmak için bulunmaları gereken 20 nokta var ya da basit bir soruyu yanıtlamaları gerekiyor.
Ek olarak, WalkABit, kullanıcıların her işlemde% 5 veya daha fazla geri ödeme kazanabileceği 30’dan fazla yere sahiptir. Firma daha fazla yer eklemeyi planladığını da söyledi.

WalkABit Genel Müdürü Michal Zielinski şunları söyledi: “Uygulamayı tek bir şey göz önünde bulundurarak inşa ettik – insanlar tatildeyken para kazansınlar. Gerçek istisnai hizmetler sunan restoranlar, bisiklet kiralama ve tekne turları gibi küçük yerel işletmelere odaklandık” dedi.

Kullanıcılar nakit ödüllerini anında uygulama içi cüzdanlarında bulabilirler ve daha sonra bunları farklı para birimlerine (kripto para birimleri dahil) dönüştürebilirler veya banka hesaplarından veya çevrimiçi cüzdanlarından çekebilirler.

Zielinski; “Daha fazla işlevsellik gerçekleştirmeyi ve sonraki şehirlerde olmasını planlıyoruz. Bir ürün yol haritasına sahip olmamıza rağmen, kullanıcılarımız ve ortaklarımızla birlikte bir platform geliştirmek istiyoruz, bu nedenle işlevlerimi, neleri değiştirebilir veya ekleyebiliriz noktasında herhangi bir geri bildirim bekliyoruz ” diyerek ekledi.

WalkABit uygulaması Apple ve Android için ücretsiz olarak indirilebilecek.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz