Waldorf Hilton’dan Müthiş Bir Yenilik: Dijital Anahtarlar! 0

Waldorf Hilton, konuklarını telefonlarını oda anahtarı olarak kullanabilecekleri müthiş bir sistemle tanıştırmaya hazırlanıyor:  Dijital Anahtar! 

Dijital Anahtar, Hilton Honors üyelerine seyahatleri süresince daha fazla seçenek sunmak ve seyahatlerini kontrol edebilmelerini sağlamak için tasarlandı. 

Danışmada Dijital Anahtarlar kolay bir şekilde etkinleştirilikten sonra konuklar, akıllı telefonlarındaki uygulamayı kullanarak, odalarına ve otelin diğer erişime ihtiyaç duyulan alanlarına giriş yapabilecekler.

Mobil özellikli oda anahtarı teknolojisi, dijital check-in ve oda seçimi yapmanın kapılarını aralıyor. Hilton, bu küresel teknoloji altyapısı için 550 milyon dolarlık yatırım yaptı.

Baş pazarlama sorumlusu Geraldine Calpin, “Misafirlerimizin tüm seyahatlerinde daha fazla seçim hakkı ve kontrol arayışı içinde olduklarını biliyoruz. Konuklarımıza sunduğumuz bu yenilikçi dijital anahtar teknolojisi ile birlikte oda seçimi, dijital check-in gibi prosedürler dünyanın neresinde olursanız olun sizin insiyatifinizde olacak. Böylece seyahatleri kişiselleştirmenin yolu açılacak” dedi. 

Waldorf Hilton Genel Müdürü Guy Hilton ise Hilton’un konuklar için daha iyi bir deneyim sunmayı hedeflediğini ve dijital Anahtarların, ekip üyelerinin unutulmaz bir hizmet ve konukseverlik yeteneklerini tamamlayıcı nitelikte tasarlanmış olduğunu belirtti. 

Bu sayede, her konuk kendi tercihine sahip olacak. Aslında bu yenilik oldukça önemli olan etkileşimden uzaklaşmak için değil dijital dünyaya fiziksel bir deneyim kazandırmak ve geliştirmek için yapıldı. Hilton, misafirleri için daha sorunsuz bir süreç yaratmak için azimle çalıştıklarını, konuklarının kendilerini rahat ve güvende hissetmesi her şeyden önemli gördüklerini söylüyor. 

Otele varış gününden bir gün önce Dijital Anahtarlar aktive edilir. Hilton otelden doğrudan rezervasyon yapan Hilton Honors üyeleri, dijital check-in ile akıllı telefonlarında istedikleri odayı seçebilir ve kalış süresince bir Dijital Anahtar hizmetinden yararlanmak isterler mi diye sorulur. Varış gününde, odanın kullanıma hazır olduğuna dair uygulama aracılığıyla bir bildirim alırlar. 

İngiltere’de yapılan lansman ABD ve Kanada’da Dijital Anahtarı kullanıma sundu. Teknoloji piyasaya sunulduğundan beri, konuklar 11 milyondan fazla kapı açtı ve Hilton Honors App her sekiz saniyede bir indirildi.

Hilton bu yılın sonlarına doğru, İngiltere’de Silver, Gold ve Diamond Hilton Honors üyeleri için de doğrudan oda seçenekleri sunmaya hazırlanıyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe