Visitbelek.com Projesiyle Belek Tanıtımına Katkı 0

Turizm sektörü diğer sektörlere göre çok daha fazla iç dinamiklere sahip bir yapıda. Bu doğrultuda her yıl farklı destinasyonlar ve farklı turizm deneyimleri ön plana çıkıyor. Hızın ve olanakların git gide arttığı bu yüzyılda seyahat sadece bavul toplayıp uçağa binmekten çok daha ileri bir noktada. Bunu gören Antalya Belek bölgesi de Visit Belek sitesi ile bir şirketten öte, bir turizm düşünce kuruluşu olmanın ciddiyetiyle çalışmaya başladı.

47 adet beş yıldızlı otel-tatil köyü, dünya standartlarında 15 golf sahası bulunan 10 golf kulübü, deniz-kum güneş stili tatile eksiksiz bir örnek oluşturan coğrafya ve 50 bini aşan yatak kapasitesi ile Belek tanıtımına katkı amaçlı yola çıkan Betüyab (Belek Turizm Yatırımcıları Birliği ) Visit Belek projesiyle bölge otellerini yerli ve yabancı turistlere tanıtım misyonunu edinerek Belek’in bilinirliliğini artırmayı amaçlıyor.

Projenin yazılım bölümünde “Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı” arasında bulunan SAN TSG yer aldığı projede ziyaretçiler tüm Belek bölgesi hakkında bilgiye sahil olurken uçak bilet, otel ve transfer gibi birçok hizmeti de satın alabiliyorlar.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe