Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Kit Kat, Uçuşları Ertelenmiş Yolcuları Bedava Çikolata ile Teselli Ediyor

Çikolata markası, reklam gerçekleştirirken müşterilerin havalimanı deneyimini geliştirmenin bir yöntemi olarak, São Paolo Havaalanı’nda yolculara uçuş kartlarını taratma ve eğer uçuşları ertelenirse bir ikram alma imkanı sunuyor.

Nestle, KitKat yeni bir marka aktivasyonu için hayal kırıklığına uğramış yolcuları şaşırtmak ve sevindirmek üzere veri ve yaratıcılığı birleştirdi.

Şu anda São Paolo havaalanında bulunan özel bir satış makinesi, yolcuların biniş kartlarını taramasına izin veriyor ve uçuşun gecikmeli listede olması halinde müşteriler ücretsiz bir KitKat çikolata çubuğunu sabırları için tatlı bir ödül olarak alacak.

Bu çaba, 60 yıldır başarıyla yönetilen reklam ajansı olan JWT ve KitKat’ın küresel “Bir Ara Ver” kampanyasının bir parçası.

Bununla birlikte, ortak bir tüketici problemine yaratıcı, anında ve akılda kalıcı bir çözüm sunmak için ilgili müşteri bilgilerini kullanan markanın ilk aktivasyonu. Ayrıca, sektörde üstün olmak için de için etkili pazarlama ve yaratıcı uygulama yeteneğini de gösteriyor.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.