Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Yeni kruvaziyer operatörü Virgin Voyages, Birincil seyahat acentesi ortakları için bir e-öğrenme “deniz akademisi” platformu başlattı.

Deniz akademisi, temsilcilerin marka hakkında kendi hızlarında bilgi edinmelerine ve ayrıcalıklara erişmelerine yardımcı olan tek durak noktası ve kaynak aracı olarak tanımlandı.

Virgin Voyages, eğitim modülünün, tüm gemi yolculuğu ücretinin % 16’sını sunduğunu, “iş yapmak için mükemmel” mantrasınınn bir uzantısı olduğunu söyledi.

Operatör, platformun marka hakkında bilgi edinmeye zaman ayıran ortaklara teşekkür etmek amacıyla oluşturulduğunu söyledi.

AVP Uluslararası Satış’tan Shane Riley; “Yüz yüze canlı Facebook sunumları, web seminerleri ve daha fazlasını içeren kapsamlı bir First Mates öğrenme programımız zaten var.

“E-Öğrenme platformumuzun geliştirilmesi, Birincil ortaklarımızın taleplerine doğrudan yanıt olarak, onlara net bit boyutlu modüller ile kendi hızlarında öğrenmeleri için anlamlı bir format sunuyor.

“Bir anket yaptık ve birincil ortakların % 96’sı bize bir e-öğrenme platformunun değerli bir katkı olacağını söyledi “dedi.

Seacademy, acentelerin destinasyonlardan, karadaki etkinliklerden ve gemideki etkinlikler ve konserlerden farklı bir yelpazede güven oluşturmak için Violet’ten Gold’a kadar değişen dört öğrenme düzeyine sahip olacak.

Her seviye, birincil ortakları her seviyeyi kendi hızlarında tamamlamaya teşvik etmek için kendi ödülüyle gelecek.

Avantajlar arasında yaklaşan lansman öncesi etkinliklere erişim, bonus komisyon kuponları, First Mate oranlarına erişim ve kendi gelecekteki Yolculuklarında harcamak için ‘denizci ganimeti’ yer alıyor.

Her seviyeyi tamamlayan birincil ortaklar, bilgilerini ağlarına tanıtmak ve potansiyel müşterilerden daha fazla ilgi çekmek için sosyal medya varlıklarına da erişebilecek.

Violet aşaması şu anda FirstMates.com’da mevcut. Birincil ortaklar 31 Ocak veya daha önce Violet aşamasını tamamlarsa, 2021’de Scarlet Lady veya Valiant Lady gemilerine davet alacaklar.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz