Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Türkiye’nin en fazla uçak bileti satan şirketlerinden olan Viking Turizm, bilet satın alan müşterinin bilgilerini kontrol edebilmeleri için Tripcase uygulaması ile anlaştı.

Viking Turizm‘den yapmış olduğunuz rezervasyon esnasında bildirdiğiniz e-posta adresiniz ile TripCase hesabınızdaki e-posta aynı olursa Viking Turizm tarafından yaptığımız tüm rezervasyon ve seyahat işlemleri uygulamanıza otomatik olarak eklenecektir. Böylece, TripCase uygulaması ile uluslararası uçuşlarınızda seyahatlerinize ait uçuş bilgilerine, uçuş uyarılarına, hava durumuna, eklediyseniz otel bilgileri ile yerel ulaşım bilgilerinize anında ulaşabileceksiniz.

Seyahatinizde gerçekleştireceğiniz toplantı, gezi, akşam yemeği veya benzeri etkinliklerinizi mobil uygulamadan veya tripcase.com adresinden manuel olarak ayrıntıları ile seyahatinize ekleyebileceksiniz.

Ayrıca TripFeed ile desteklenen yerlerde yeni keşifler yapmanızı ve varsa check-in işlemleri bilgileri, şirketinizin seyahat kurallarınızı ilgili bilgileri hatırlatabilir, tüm seyahatinizi ve planlanmış aktivitelerinizi zaman çizelgesi ile görebilirsiniz. Yaklaşan etkinlikler, uçuş güncellemeleri ve önemli mesajlar elinizin altında olacaktır. Ayrıca TripCase’deki seyahat programınızı otomatik olarak Outlook Takviminiz ile de senkronize edebilirsiniz.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz