Viking Turizm Uçak Biletleri Tripcase ile Cebinizde. 0

Türkiye’nin en fazla uçak bileti satan şirketlerinden olan Viking Turizm, bilet satın alan müşterinin bilgilerini kontrol edebilmeleri için Tripcase uygulaması ile anlaştı.

Viking Turizm‘den yapmış olduğunuz rezervasyon esnasında bildirdiğiniz e-posta adresiniz ile TripCase hesabınızdaki e-posta aynı olursa Viking Turizm tarafından yaptığımız tüm rezervasyon ve seyahat işlemleri uygulamanıza otomatik olarak eklenecektir. Böylece, TripCase uygulaması ile uluslararası uçuşlarınızda seyahatlerinize ait uçuş bilgilerine, uçuş uyarılarına, hava durumuna, eklediyseniz otel bilgileri ile yerel ulaşım bilgilerinize anında ulaşabileceksiniz.

Seyahatinizde gerçekleştireceğiniz toplantı, gezi, akşam yemeği veya benzeri etkinliklerinizi mobil uygulamadan veya tripcase.com adresinden manuel olarak ayrıntıları ile seyahatinize ekleyebileceksiniz.

Ayrıca TripFeed ile desteklenen yerlerde yeni keşifler yapmanızı ve varsa check-in işlemleri bilgileri, şirketinizin seyahat kurallarınızı ilgili bilgileri hatırlatabilir, tüm seyahatinizi ve planlanmış aktivitelerinizi zaman çizelgesi ile görebilirsiniz. Yaklaşan etkinlikler, uçuş güncellemeleri ve önemli mesajlar elinizin altında olacaktır. Ayrıca TripCase’deki seyahat programınızı otomatik olarak Outlook Takviminiz ile de senkronize edebilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.