Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Seyahat acentelerini 147 ülkedeki envanterine bağlayan tek duraklı B2B seyahat pazarı olan VLeisure, seyahat alıcılarını güçlendirecek yeni bir kredi hizmetini açıkladı.

VLeisure kredisini kullanarak acenteler, VLeisure’in en son ödeme sistemi ile şirketin otel portföyünden, uçak biletlerinden ve seyahat sigortası ürünlerinden ürün alabilecekler. Kredi üyeleri, VLeisure küresel pazarından ürün ve hizmet satın almak için anında kredi sağlayan sanal karta erişebilecek. Fonlar, e-cüzdan kullanılarak, esnek geri ödeme seçenekleriyle sorunsuz bir şekilde yönetilir. Bu kredi servisi, pazarlama ve satış gibi işin diğer bölümlerini finanse etmelerini sağlayacak kurum sermayesini serbest bırakacaktır.

VLeisure CEO’su Phan Le; “Seyahat ekosistemi geleneksel olarak şimdi rezervasyon yap, şimdi ödeme yap üzerine kurulu. Bu, acentelere esneklik sağlamayan sabit bir sistem. Küçük aracılar genellikle müşteri siparişlerini finanse etmek için fonları kaydırmak zorunda kalır, bu da satış ve pazarlama gibi işin diğer bölümlerinin sık sık finanse edilmediği anlamına gelir. En çok ihtiyaç duydukları zamanlarda kredi vererek, acentelere daha fazla kontrol sağlıyoruz” dedi.

VLeisure kredisi, üyelerin özel fırsatlar elde edebilecekleri ve yeni destinasyonlar için puan toplayabilecekleri bir sadakat programı da içeriyor.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz