Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

AirAsia, misafirlerine yüksek hızlı uçak içi wifi bağlantısı sağlamak için ROKKI tarafından desteklenen AirAsia WiFi servisini yeniliyor.

AirAsia Malaysia tarafından işletilen altı uçak ve AirAsia Tayland tarafından işletilen iki uçak, Inmarsat’ın yüksek hızlı Ka-band platformu olan GX Aviation ile gelecek yıl filonun geri kalanına açılacak.

Ka-band, gerçek zamanlı video, müzik akışı ve daha fazlasını destekleyen, temel geniş bantın ötesinde gelişmiş bir uçuş eğlence ve bağlantı (IFEC) deneyimi sunar. Kutlamak için, havayolu şirketi GX Aviation donanımlı uçaklarda seyahat eden konuklara bu ay boyunca yeni hizmeti denemeleri için 10 MB’lık ücretsiz deneme imkanı sunuyor.

AirAsia Grup Başkanı Aireen Omar; “Bölgedeki düşük maliyetli havayolu şirketinin (LCC) wifi kullanımının öncüsü olarak, her zaman misafirlerimiz için dijital uçak deneyimini yeniden tanımlamanın yollarını arıyoruz. ROKKI’nin desteklediği Ka-band’ın tanıtılması, bu süreçte misafirlerimizin seyahatleri boyunca bağlantıda kalmalarını ve canlı yayın dahil veri yoğun etkinlikleri gerçekleştirmelerini sağlayacak bir sonraki tutarlı adımdır. Bu aynı zamanda, AirAsia’nın her yıl 100 milyon misafirine daha fazla kişiselleştirilmiş hizmet sunmamıza izin vererek daha iyi gerçek zamanlı çözümleme sağlıyor” dedi.

GX Aviation, tek bir operatör tarafından sağlanan güvenilir, kesintisiz, yüksek hızlı küresel kapsama alanına sahip, dünyanın ilk uçak içi geniş bant çözümüdür. AirAsia WiFi, konuklarına ücretsiz eğlence, müzik, oyunlar, haberler ve alışveriş sunan bir IFEC platformudur.

Uçak içi wifi’ın geleceğini tecrübe etmek için herhangi bir AirAsia WiFi özellikli uçakta kişisel mobil cihazınızla ücretsiz bağlantı sağlayın!

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz