Viator #Roamfromhome Kampanyası ile Sanal Deneyimler Sunuyor

TripAdvisor’ın turlar ve etkinlikler markası Viator, #RoamFromHome sanal seyahat kampanyası için tur rehberleri, turistik yerler ve destinasyonlar ile iş ortaklığı yapıyor.

Firma, COVID-19 salgını nedeniyle çok fazla kişinin karantinada kalırken, amacının gezginlerin dünyayı görmelerine yardımcı olmak olduğunu belirtiyor.

Viator; “Bunun operatörler için inanılmaz zor bir zaman olduğunu da biliyoruz. Seyahat durma noktasına geldiğinden, işleri de durma noktasında.

“Küçük işletmeler tur operatörlerimizin yarısını oluşturuyor ve bu durumdan önce hızla büyüyorlardı. Gezginler onları seviyor – küçük operatörlerin ürünleri için ortalama inceleme puanı 5 üzerinden 4,8 – ve bu sanal deneyimler bu süre zarfında onları desteklemenin harika bir yoludur. Bu nedenle, bu ürünler için bir kuruş komisyon almayacağız ve birçoğu bu ürünleri gezginlere ücretsiz olarak sunuyor” dedi.

Viator, web sitesinin özel bir bölümünde “gezginlerin ufuklarını genişletmeye devam etmelerine izin veren” 100’den fazla yeni sanal deneyime sahip.

Deneyimler kültür, gezi, yiyecek ve içecek gibi kategorilere göre organize edilmiş ve ücretsiz ve ücretli bir karışım mevcut.

#RoamfromHome’daki ücretli deneyimlerin yaklaşık% 80’i küçük işletmeleri desteklemektedir.

Viator, ekibi tarafından kaydedilen video içerik kütüphanesini de düzenlediğini ve en iyilerini kullanılabilir hale getirdiğini söylüyor. Aynı zamanda sosyal medya kanallarını da deneyimlere tahsis ederek dünya çapında rehberler, operatörler ve deneyim sağlayıcılarla bağlantıları teşvik ediyor.

Viator, “Bunlar dünya çapında birçok insan, işletme ve sektör için benzeri görülmemiş, düşünülemez derecede zor zamanlar. #RoamFromHome’un ailelerin ve arkadaşların sadece birbirleriyle değil, aynı zamanda yeni kültürlerle de bağlantı kurmasına yardımcı olacağını umuyoruz” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!