VAX Rezervasyon Sitesi Yeniden Tasarlandı 0

Trisept Solutions, rezervasyon sitesi VAX VacationAccess‘i yeni bir görünüm ile yeniden tasarladı ve işletmelerini büyütmek için içeriğe sahip acentelere yönelik bir editör bileşeni ekledi.

Yeniden tasarlanan web sitesi artık daha geniş ekrana ve basitleştirilmiş bir arayüze sahip. Web sitesinde acentelerin da ayrıca kişiselleştirilmiş sayfalar yapabilmesi mümkün.

Yeni site ayrıca ”Pusula” adı verilen editör bölümüne sahip. Editör siteyi günlük içerikle güncelleyecek. Sitede sektörün karşı karşıya kaldığı sorunlardan, eğlence amaçlı seyahat markalarına kadar uzanan kadar uzanan konularda makale ve bilgiler yer alacak.

Trisept Başkanı John Ische yaptığı açıklamada, “Site üzerinde yapılan bu yeni düzenleme, VAX‘in seyahat acenteleri için bir rezervasyon sitesinden fazlası olduğu konusunu sağlamlaştırdı. Acenteler artık en son seyahat endüstrisi trendleri hakkında güncel kalırken, aracı kazanabilecekleri, öğrenebilecekleri ve büyüyebilecekleri bir yer olan seyahat pazarı VAX‘e dönecek.” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.