Uzakrota Travel Summit (Değişen Müşteri İstekleri ve Alternatif Pazarlama Kanalları)

Türkiye’nin en etkili turizm konferansı Uzakrota Travel Summit “Değişen Müşteri İstekleri ve Alternatif Pazarlama Kanalları” oturumu ile markaların bütçelerini ne yönde kullanmasını gerektiğini tartıştı.

Moderatörlüğünü Dünyada 1 Gün programının yapımcısı ve sunucusu Onur Çağan Aygün ve Interfly Genel Müdürü Mert Ödemiş’in yaptığı oturuma adMingle  şirketi kurucusu Arman Acar, Promedia Halkla İlişkiler şirketi kurucusu Jack Jacob, AjansLuxus kurucusu Barış Bakır ve Emarsys Türkiye Direktörü Murat Erdör katıldı. Turizmde değişen müşteri istekleri ve buna yönelik olarak klasik reklam metodları yerine markaların izlemesi gereken alternatif pazarlama kanalları konusunda olan oturumu videomuz üzerinden izleyebilirsiniz.

Keyifli seyirler…

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!