Uzakrota Travel Summit 17 Kasım’da Fairmont Quasar Istanbul’da

18 Kasım’da gerçekleştirdiğimiz, 700 turizm profesyonelinin yanı sıra 50’nin üzerinde marka ve 45’in üzerinde üst düzey konuşmacının katılım gösterdiği Uzakrota Travel Summit sonrasında 2017 yılındaki İstanbul zirvemizin yeri belli oldu. 

Seyahat acentalarını, turizm teknoloji firmalarını, ajansları ve bloggerları  17 Kasım’da Fairmont Quasar Istanbul’da buluşturarak ülke turizmine ivme kazandırmayı amaçlıyoruz. 17 Kasım’da 4 salonda 1500 kişinin katılımı ile gerçekleşecek etkinlikte “Lüksün Yeni Tanımı: Markalar ve Modern Lüks Tüketiciler“, “Küreselleşme, Yabancı Yatırım ve Türkiye Turizmi”, “Yeni Platformlar, Seyahat Aplikasyonları, Trendler ve Araçlar”, “İş Dünyasına Yenilikçi Seyahat Pazarlama Çözümleri”, “Sağlık Turizmindeki Riskler ve Fırsatlar”, “Havayolu Endüstrisi ve Analizler”, “Seyahat Pazarının Geleceğini Şekillendirecek Trendler” gibi birçok konu detaylı bir şekilde ele alınacak.

Uzakrota Turizm Zirvesine sponsor olmak için info@uzakrota.com mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Detaylar için: Uzakrota Travel Summit

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Create your own Event group.

Get subscribed today!