Ultra Europe Festival 2014

ultra

Amerika kıtasının en büyük elektronik müzik etkinliği olan Ultra, 2014 yılında Avrupa’da! Hırvatistan’ın Dalmaçya Sahilindeki en büyük şehir olan Split ‘te gerçekleşecek bu inanılmaz şölen ile elektronik müzik severler 3 gün boyunca müziğe doymalarının yanısıra  Split’in eşsiz  sahillerinde deniz, güneş ve kumun tadını çıkarabilecekler. Festival biletlerini Ultra’nın Türkiye partneri olan Interfly’ın internet sitesi üzerinden veya 0 (212) 245 31 20 numaralı telefon üzerinden temin edebilirsiniz.

ultrasplit

ULTRA MÜZİK FESTİVALİ

Ultra Music Festival her yıl Mart ayında Amerika Birleşik Devletleri’nin  Florida eyaletinin Miami şehrinde her yıl denk geldiği Winter Music Conference’ı bitirmek için yapılmaktadır.

1999 yılından 2006 yılına kadar bir günlük bir festival olarak düzenlenen Ultra, 2007 yılından 2010 yılına kadar iki günlük bir festival ve 2011 yılı itibari ile üç günlük bir festival haline geldi. 2012 ve 2013 yıllarında, rekor kıran festivale 3 gün sonunda yaklaşık 55.000 kişi katılmıştır.

Ultra festival 2014 yılı içinde İbiza , Buenos Aires , São Paulo , Santiago , Seul ve Split şehirlerinde düzenlenecektir .

INTERFLY NEDİR?

Interrail’ın öğrenci dostu, hesaplı ve konforlu uçaklı versiyonu olarak bir ‘ilk’e imza atan Interfly, üçüncü  yılında konseptini bir kere daha değiştirmekten kaçınmadı ve binlerce maceraseveri bulutların üzerine çıkarmak için yepyeni yüzüyle karşınıza çıktı. Elbette ki yine ilkleri gerçekleştirerek…

2’si halihazırda üniversite öğrencisi, 2’si de çiçeği burnunda bilgisayar ve tekstil mühendisi olan Interfly beyin takımı olarak, amatör bir çabanın ürünü olarak İsveç’te yola çıkan ve yüzlerce katılımcının yoğun ilgisi sonucunda Türkiye’de de ilk olarak  2009 yılı içerisinde faaliyete geçen gençlik ve eğlence kulübü Interfly,  artık çok daha profesyonel bir zeminde amatör ruhunu da koruyarak gezmeyi ve eğlenceyi herkese sunmaktadır.

Web sayfası: Ultra Europe Hırvatistan

Geçtiğimiz Yılın Festivalini İzlemek İsterseniz

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!