Ukrayna Uçak Bileti THY’dan, Hem de Vizesiz! 0

Türkiye Cumhuriyeti ve Ukrayna arasında yapılan anlaşmaya göre, artık Ukrayna – Türkiye uçuşlarında vize alma derdi bitti! Türkiye – Ukrayna arasındaki uçuşlar, 1 Ağustos 2012 tarihinden itibaren karşılıklı olarak vizesiz gerçekleşecek. 1 Ağustostan itibaren her iki ülkede vizesiz konaklama süresi 30 gün olacak. 30 gün boyunca misafirler, diledikleri gibi gezebilecek ve tatil yapabilecekler.

Bu doğrultuda THY, 30 Temmuz tarihine kadar yapılacak biletlemelerde 01 – 31 Ağustos tarihleri arasında yapılacak seyahatler için Odesa, Lviv, Simferopol, Kiev, Donetsk, Dnipropetrovsk destinasyonlarına 189 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçuruyor. THY misafirlerinin 30 kilo bagaj hakkı bulunmaktadır.

THY, bir süredir Ukrayna’da altı farklı destinasyona uçuşlar düzenliyor. Ukrayna uçak bileti seçimini THY’dan yapanları hem uygun fiyatlar, hem de THY garantisiyle sağlanan konforlu bir uçuş bekliyor.

Ukrayna, Doğu Avrupa’nın en büyük ülkelerindendir. Doğu Avrupa Hıristiyanlığı’nın yani Ortodoks Hıristiyan Kilisesi’nin en önemli merkezlerindendir ve bu sebeple ülkede pekçok Ortodoks Kilisesi bulunur. “Paskalya yumurtası” olarak bilinen ve Paskalya bayramında yumurta boyamak olarak tezahür eden geleneğin tüm Ortodoks alemi içinde önemi olmasının yanında, köklerinin Ukrayna’ya dayandığı tahmin edilmektedir. Son derece değerli katedralleri ve diğer mimari eserleri ile de görülmesi gereken bir Doğu Avrupa ülkesidir Ukrayna.

Ukrayna uçak biletinizi THY’dan alın, vizesiz Ukrayna seyahatinin tadına varın…

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe