Ucakbileti.com Yeni İsmiyle Geliyor, Hepfly.com 0

Son yıllarda hızla artan online uçak bileti satan şirketlerinin ilgisini çekmesi sonucu seri girişimci Orkun Tekin‘in 2013 yılında Norma Internet’ten satın aldığı Ucakbileti.com, aradan geçen 3 yıl sonunda sektörde kendine büyük bir oranda yer bulmuştu.

Ucakbileti.com geçirdiği başarılı 3 yıl sonrasında değişime gidiyor.

logoGeçtiğimiz günlerde Orkun Tekin ile yaptığımız görüşme sonucunda markanın 20 Mayıs cuma günü itibari ile Hepfly.com olarak değişeceğini belirtti. Ucakbileti.com kısa sürede gösterdiği başarıyı yurtdışında da devam ettirebilmek için global bir isim olan Hepfly markası ile yoluna devam etme kararı aldı

Uzakrota olarak Hepfly’ı kullanan öncelikli kişilerden biri olduğumuz için oldukça mutluyuz. Site hakkında biraz bilgi vermek gerekirse, sistem üzerinden birkaç adımda yurt içi veya yurt dışı uçuş arayıp kolayca bilet alabiliyorsunuz. Bununla birlikte uçuşları tarih, saat ve fiyat bazında listeleyebiliyor ve diğer havayolu şirketleri ile karşılaştırma yapabiliyorsunuz.

Sitede online uçak bileti satın almanın yanı sıra destek hattını arayan kullanıcılar tüm sorularına yanıt bulabilecekleri gibi uçak biletlerini de rahatlıkla alabilmekteler. Çağrı merkezi üzerinden 7/24 şekilde hizmet verilmekte.

Online uçak bileti satın alırken de satış sırasında kullanıcıların güvenilir şekilde alışveriş yapabilmeleri için 3D Secure güvencesi bulunuyor. Bu sayede ödeme işlemi sırasında telefonunuza gelecek kod ile onaylama sonrası uçak biletinizi alabiliyorsunuz.

hepfly

Hepfly, kesinlikle yılın en iyi uçak bileti uygulaması olacak!

Uygulama henüz çıkmadan test etme şansımız olduğu için Orkun Tekin’e teşekkür ediyoruz. Biraz bilgi vermek gerekirse;

Artıları: Hepfly’ın uçak bileti arama için oluşturduğu kolay kullanımlı kullanıcı dostu arayüzü ile hızlı şekilde uygulama üzerinden bilet satın alabilir ya da rezervasyon yaptırabilmektesiniz. Özellikle rezervasyon seçeneği Uzakrota ekibi olarak bizim de en fazla kullandığımız seçeneklerden biri, böylece fiyatı sabitleyip sonrasında satın alma işlemi yapabiliyoruz.

Eksileri: Uygulama üzerinden tarih, saat ve fiyat bazında listeleme sırasında sırala seçeneğinin daha açıklayıcı olması gerekiyor. “Varış erkenden geçe” ya da “Varış geçten erkene” gibi seçeneklerin yerine sıralamayı sadece fiyat seçeneğine göre yapıp, kalkış ve varış saatlerini bizim girebileceğimiz bir ekran ile yapılması bu karışıklığı ortadan kaldıracaktır.

Hepfly uygulamasını cuma günü itibariyle indirebilirsiniz.

Google Store’da  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.larya.ucakbiletcomapp

Eğer iPhone kullanıcısıysanız https://itunes.apple.com/app/ucak-bileti-ucakbileti.com/id1061879250 adresinde iPhone uygulamasını indirebilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.