Ucakbileti.com Mobil Deneyimi Kolaylaştırıyor. 0

Türkiye’de yurtiçi ve yurtdışı uçuş gerçekleştiren havayolu şirketlerinin artması ile birlikte uçak ile seyahat için çok fazla seçenek karşımıza çıkıyor. Hal böyle olunca seyahat arama motoru siteleri hayat kurtarıcı olabiliyor. 

2013 yılında Norma Internet’ten satın alınan Ucakbileti.com, seri girişimci Orkun Tekin liderliğinde faaliyetlerine başlamıştı. Aradan geçen 3 yıl sonunda sektörde kendine büyük bir oranda yer bulan Ucakbileti.com mobil kullanım oranlarını da artırmaya başladı.

Bilet fiyatları, uçak rezervasyonu, yurt dışı biletleri, ekonomik biletler, online bilet avantajlarını listeleyerek tek ekranda görebilme imkanı sunan Ucakbileti iPhone ve Android uygulamaları ile dünyanın tüm lokasyonları için uçak bileti satın almak oldukça basit.

Ucakbileti.com ile gidiş ve dönüş en uygun biletleri farklı havayollarından alabilir, aktarmalı, direkt, ekonomik biletleri ve iptal edilebilir uçuşları, kalkış-varış saatlerine, havayolu ve havalimanına göre listeleyebilirsiniz.
En uygun uçak bileti bulabildiğiniz Ucakbileti.com’da yapılan kampanyalar ve daha düşük biletleme ücretleri sayesinde en ucuz bileti online alabilirsiniz. Rezervasyon imkânı ve indirim kuponlarıyla hesaplı uçmanıza olanak sağlayan Ucakbileti.com’un, kullanıcı dostu ara yüzüyle hızlı şekilde ucuz bilet satın alabileceksiniz.

Google Store’da 25 binden fazla kullanıcının indirdiği Ucakbileti.com’a https://play.google.com/store/apps/details?id=com.larya.ucakbiletcomapp

Eğer iPhone kullanıcısıysanız https://itunes.apple.com/app/ucak-bileti-ucakbileti.com/id1061879250 adresinde iPhone uygulamasını indirebilirsiniz.

Ucakbileti.com’dan farklı havayolu firmalarının uçuş bilgilerini ve uçak bileti fiyatlarını karşılaştırarak kendinize en uygun uçak biletini satın alabiliyorsunuz.

Ayrıca Ucakbileti.com’un http://www.ucakbileti.com/blog/ adresinde hazırladığı blog sayesinde de  seyahat etmeyi sevenler Dünya’nın birçok farklı bölgesi hakkında ilginç bilgiler edinebiliyorlar.

Bir diğer uygulama da Ucakbileti.com’da http://www.ucakbileti.com/ucus-rehberi adresinden ulaşılabilen, havayolu ile seyahat edenler için faydalı bilgiler içeren uçuş rehberi de yer alıyor. Ucakbileti.com’un Uçuş Rehberi, uçakla seyahat edecek olanlar için seyahat öncesi bilgilendirme amaçlı olarak hazırlanmış bir kaynak. Uçuş rehberinde kısa ve anlaşılır şekilde hazırlanan bilgiler sayesinde uçakla seyahatinizde dikkat etmeniz gereken konulara ulaşmanız mümkün.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.