Uber ve LifePinner’dan İşbirliği 0

Seyahat etmeyi sevenlerin ve gezginlerin favori uygulaması haline gelen LifePinner ile güvenilir ve konforlu ulaşım seçenekleri sunan Uber çok özel bir işbirliğine imza attı. Uber’e üye olan LifePinner kullanıcıları hoş geldin hediyesi olarak yeni Uber kullanıcıları için geçerli 20 TL’lik uberXL ücretsiz yolculuk hakkına sahip olacak.

Seyahat etmeyi sevenler için işi daha eğlenceli hale getiren yeni nesil mobil seyahat uygulaması LifePinner, sadece içeriği ile değil işbirlikleri ile de kullanıcıları için çok özel seçenekler ve çözümler sunuyor. LifePinner kullanıcıları için en son sürpriz ise Uber’den geldi. İstanbul’da 2014 yılında hizmet vermeye başlayan Uber’e üye olan LifePinner kullanıcıları, yeni Uber kullanıcıları için geçerli 20 TL’lik uberXL ücretsiz yolculuk yapılmasını sağlayan hoş geldin hediyesinin sahibi olacaklar.

Uber uygulamasını indiren ve hesabını oluşturan LifePinner kullanıcıları, kendilerine verilen promosyon kodunu Uber’e kaydolurken hesaplarına girerek hediyeden yararlanabilecek. Bu hediye sadece İstanbul, Bodrum ve Çeşme’deki uberXL yolculuklarında geçerli olacak.

Dönem dönem kullanıcıların tercihlerine göre seyahat istatistikleri de yayınlayan LifePinner’da, kullanıcılar notlar ve fotoğraflar ekleyerek kişisel seyahat rehberi oluşturarak, gezilen şehirleri puanlayabiliyorlar. Ayrıca LifePinner, kullanıcıların paylaşımlarından faydalanarak bir seyahat infografiği de oluşturuyor ve bu grafik sosyal medyada paylaşılabiliyor. LifePinner hem İOS hem de Android cihazlardan indirilebiliyor.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.