Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Uber, işletmelerin bir sonraki Uber seyahatinizde ücreti ödemesini sağlayacak bir yöntem başlatıyor. Yeni özellik olan Vouchers, işletmelerin yeni müşteriler çekmek veya mevcut müşteriler için sadakat ve hizmeti desteklemek için seyahatleri kapsamasını kolaylaştırıyor.

Uber hesabına sahip işletmeler, kuponlarını kolayca oluşturabilir ve bunları e-posta, sosyal medya ve mobil mesajlaşma yoluyla müşterilerine gönderebilir. Müşteriler daha sonra bağlantıyı açabilir ve kuponu süresi doluncaya kadar otomatik olarak Uber uygulamasına ekleyebilir. Voucher, haftanın belirli günleri, saatleri, alma ve bırakma yerleri için uygulanabilir. Bir etkinlik veya bir promosyon ya da sadakat programının bir parçası olarak, ulaşım teklifi sunmak isteyen işletmeler için bu mükemmel bir özellik.

“İşletmeler için ek bir büyüme kolu”

Uber for Business Küresel Başkanı Ronnie Gurion; “Bu özelliğin uluslararası piyasaya sunulmasıyla Uber’in hedefi, müşterileri evlerine veya gitmeleri gereken her yere götürmek için yenilikçi bir yol oluşturarak işletmeler için ek bir büyüme kolu oluşturmak. Şirketler, yeni teknolojiler ve tüketicilerle iletişim kurmanın yeni yollarını ararken, Voucher, işletmelere müşterilerinin kullanacağını bildikleri bir canlılık sağlayacak” dedi.

İngiltere’de Voucher lansmanı, ABD’de bir pilot uygulamanın ardından TGI Friday’ler, Live Nation, Golden State Warriors, MGM Resorts, Sprint, Freshworks ve Unibail-Rodamco-Westfield dahil olmak üzere 100’den fazla ortağı olan bir pilotu takip ediyor. Bazı örnekler:

Kapınıza daha fazla çevrimiçi hizmet sunan perakendeciler, kolaylık sunmak, kişisel etkileşimleri kolaylaştırmak ve rekabetten farklılaşmak için yenilikçi yöntemler benimsiyorlar. Örneğin, Westfield alışveriş merkezleri, konuklarına ve ziyaretçilerine rahat ve sorunsuz ulaşım dahil, sınıfının en iyisi müşteri hizmeti sunmalarına yardımcı olmak için Vouchers’ı kullanıyor.

TGI Friday’ler, fiziksel konumlarına ulaşmadaki engelleri kaldırarak yemek deneyimlerini desteklemek için Vouchers’ı kullandı. Artık hem Eats teslimatı hem de müşterilerinin ulaşımı için Uber platformuyla ortaklık kuruyorlar.

LiveNation, Vouchers’ı, mekanların tekliflerini bir araya getirmeleri için bir yol sağlamak veya bir sadakat artışı sağlamak ve tüketicilerin etkinliklere katılmasını ve genel deneyimlerini geliştirmelerini kolaylaştırmak için kullandı.

Golden State Warriors (NBA takımı) Vouchers’ı, mekanlara tekliflerini bir araya getirme ya da bir sadakat desteği sağlamanın ve tüketicilerin etkinliklere katılmasını ve genel deneyimlerini geliştirmelerini kolaylaştırmak için çekici bir yol olarak görüyor.

MGM Resorts için, Vouchers’ı çeşitli özellikleri, restoranları ve gösterileri arasında seyahat etmek için tüketici dostu bir yol sunuyor. Uber’in markasının küresel erişimi, MGM’nin, gezginlerin evi aradığı yer ne olursa olsun, yerel veya uluslararası müşterilere seyahatler sunmak için Uber Voucher’a güvenebileceği anlamına geliyor.

Sprint’in Erişilebilirlik ekibi, Sprint ile planlarını değiştiren veya geliştiren görme engelli ve az gören müşterilere Uber Kuponları sunuyor. Hareketlilik seçeneklerinin bu müşteri grubu için sahip olduğu önem göz önüne alındığında, Sprint, bu teklifin markalarını farklılaştırabilecek olumlu sonuçlar verdiğine inanıyor.

İşletmeler, uber.com/vouchers adresini ziyaret ederek Vouchers için kaydolabilir. U4B’nin Konuk Hizmetleri ekibi, işletmeleri desteklerken bu yeni teklifi kullanmaya ve entegre etmeye hazır.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz