Türkiye’nin İlk Uluslararası SEO Etkinliği Bu Yıl Turizmcileri de Bekliyor. 0

Zeo Agency ekibinin Türkiye’de ilk defa düzenlediği Digitalzone (eski adıyla SEOzone) etkinliği bu yıl 5. kez yine ülkemizde düzenlenecek. SEOzeo adı ile faaliyetlerine başlayan Zeo Agency ekibi bu yıl etkinlik katılımcılarını, 20-21 Ekim tarihlerinde Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de ağırlayacak.

2013 yılında düzenlenmiş olan ilk etkinlikte dünyanın en ünlü dijital pazarlama uzmanlarını ve profesyonellerini bir araya getiren etkinlikte Majestic SEO kurucusu olan Dixon Jones, Distilled dijital pazarlama ajansının danışmanı Stephanie Chang ve Google uzmanlarından olan Kaspar Szymanski yer almıştı.

Dijital Pazarlama ve SEO Dünyasına Dair

2017 yılında ziyaretçilerine daha zengin bir içerik sunacak olan etkinlikte bu yıl yine farklı ilklere de imza atılacak. Uluslararası etkinlik deneyimini ülkemize taşıyan Zeo Agency ekibi SEO ve dijital pazarlama meraklılarını 20-21 Ekim tarihlerinde İstanbul’da ağırlayacak.

2013 yılında ilk kez Seozone ismi ile düzenlenen, daha sonra Digitalzone adını alan  Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama etkinliğinde, Mozcon gibi konferanslarda konuşan konuşmacılar ile birlikte 600’ün üzerinde katılımcı yer alacak. Dünya standartlarında bir etkinlik deneyimini yaşatacak olan Digitalzone’17’de 2 gün boyunca konuşmacılar tecrübelerini ve deneyimlerini ziyaretçiler ile paylaşacaklar. Yerli ve yabancı, alanlarında başarılı konuşmacıların yer alacağı etkinliğe katılmak için İngilizce bilmenize gerek yok. Zeo ekibi katılımcılarına, etkinliğin ilk gününde yer alan yabancı konuşmaları, simultane kulaklık ile dinleme imkanı sunmaktadır.

20-21 Ekim’de Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de

Judith Lewis ile Yiğit Konur’un açılış konuşması ile başlayacak olan etkinlikte, veri odaklı teklifleme ve AdWords’ün otomatikleştirilmiş geleceği konusundaki engin bilgilerini Millie Ismail sizlerle paylaşacak.

Etkinliğin 2. gününe gelindiğinde ise Arda Mendeş, Ümit Yılmaz, İlyas Teker ve ülkemizin ünlü diğer profesyonel isimleri sahne alacak. Her yıl giderek daha geniş bir kitleye hitap etmeye başlayan Digitalzone etkinliğine katılarak sizler de markalarınızı internete taşımanın sıra dışı yollarını en yenilikçi teknikler eşliğinde öğrenebilirsiniz.

SEO ve dijital pazarlama alanında yaşanan tüm yeniliklerin konuşulacağı etkinliğe katılmak için tek günlük bilet alabilir ya da dilerseniz iki günlük bilet satın alarak etkinliğin tamamına katılım gösterebilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.