Türkiye’nin En Yeni Yerli Online Platformu: Seturbiz.com 0

Türkiye’nin ilk ve öncü kurumsal online seyahat platformu BookinTurkey.com, hizmetlerini yeni yüzü Seturbiz.com markası altında sunmaya devam ediyor.

Global bir teknoloji platformu olarak tasarlanan Seturbiz.com, kurumsal seyahat ihtiyaçlarınızı şirketlerinizin seyahat yönetmeliklerine uyum sağlayabilen ve şirketlerinize ait sistemlerle kolaylıkla entegre olabilen bir altyapıda karşılıyor.

Setur, kurumsal iş seyahati alanında 16 yılı aşkın süredir hizmet vermeye devam eden kurumsal online seyahat platformu BookinTurkey.com’u ‘Seturbiz.com’ adıyla yeniledi. Sektörde yeni hizmet ve teknoloji uygulamalarıyla beraber yayına alınan Seturbiz.com’un tanıtım toplantısında konuşan Setur Genel Müdürü Ahmet Sönmez, “Kurumsal pazar, markamızın en güçlü olduğu alanların başında geliyor. Setur, kurumsal pazara yönelik online satışlarda son üç yılda toplam yüzde 80’lik önemli bir büyüme gösterdi. İlaç/medikal, otomotiv, perakende, bankacılık, inşaat, bilişim, gıda, tekstil sektörleri öncelikli olacak şekilde 2 bin 423 kurumdan 85 bin 653 aktif kullanıcıya yüzde 92 tavsiye edilme skoru ile kurumsal online seyahat hizmeti veriyoruz. Bizimle çalışan kurumsal müşterilerimizdeki kullanıcılarımız bireysel seyahatlerinde de indirim kullanabiliyor, kurumsal seyahatlerden biriktirdikleri puanlarla seyahat edebiliyor” diye konuştu.

Online toplantı 

Yenilenen platform ile birlikte eklenen özelliklerden biri de “Toplantı Modülü”. Karşılaştırılabilir özel fiyatlarla beslenmiş bu modülde kurumlar şirket toplantıları için de uygun fiyat/mekân alternatiflerine kolayca erişebiliyor.

Global bir teknoloji platformu olarak yaratılan Seturbiz.com; geleneksel/online/mobil hizmet, seyahat danışmanlığı, özelleştirilmiş limit ve onay mekanizması, VIP seyahat hizmeti, 7/24 profesyonel destek gibi; alternatifleri şirketlerin seyahat yönetmeliklerine uyumlu çalışabilen ve şirketlere ait sistemlerle entegre olabilen bir altyapı da sunuyor.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.