Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Macera turizmi etkinliklerine ve alışılmışın dışında gezilere katılan tüketicilerin sayısı yükseliş gösteriyor ve tam da bu sebeple, ortaya çıkan yeni ihtiyaçlara yanıt verebilmek adına, BauBax’ın gezginlere özel olarak ürettiği montlar gibi yeni çözümler geliştiriliyor. BauBax‘ın ürettiği montlar, kendisini kentsel ve kırsal lokasyonlarda yapılan seyahatlerde tek ideal seçim hâline getiren 15 özelliği bünyesinde barındırıyor. Bunların arasında çeşitli kullanım amaçları için özel olarak ayrılmış bir dizi cep, kulaklık saklama bölmesi, bir mikrofiber bez, göz maskesi ve hatta gezginlerin uçakta veya trende seyahat ederken biraz dinlenme fırsatı bulabilmesine olanak sağlayan şişirilebilir yastık gibi özellikler yer alıyor.

Gezginlere özel BauBax markalı montlar, hem yumuşak hem de suya dayanıklı, yüksek kaliteli tekstil malzemelerinden üretiliyor ve bu özel kıyafet, her vücut tipi için kendisini en harika seçim hâline getiren bir dizi özelleştirilmiş beden seçeneklerinde tasarlanıyor.

Tüm bu eşsiz özellikleri tek bir seçenekte toplayan BauBax üretimi montlar, gezginlerin vazgeçilmez kıyafet tercihlerinden birisi olmaya aday görünüyor.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz