Türk Hava Yolları’ndan San Francisco Seferleri

THY’nin Amerika Birleşik Devletleri’nde 7’inci, Amerika kıtasındaki 11’inci uçuş noktası olan San Francisco’ya direkt uçuşlar 13 Nisan 2015 tarihinde başlayacak.

THY 777-300ER

Türk Hava Yolları’nın, Amerika kıtasında Buenos Aires, Sao Paulo, Toronto, Chicago, Houston, Los Angeles, New York, Washington, Boston ve Montreal’in ardından uçuş sağlayacağı 11. nokta olan San Francisco’ya ilk seferi, 13 Nisan 2015 itibariyle Pazartesi, Salı, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftada 5 gün karşılıklı olarak icra edilecek.

İstanbul’dan, Kaliforniya eyaletinin ilk uçulan noktası Los Angeles’tan sonra eyaletin ikinci büyük kenti San Francisco’ya yapılan uçuşların bilet fiyatlarının tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 511 Euro’dan başladığı belirtildi.

thy_sanfrancisco

Kaynak: TurizmdeBusabah

 

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!