Türk Hava Yolları’ndan Benzersiz Bir Hizmet, Sky Library

Havacılık sektöründe bir ilk olan dijital kütüphane uygulaması, yolculuk süresini kültür ve bilgi şölenine dönüştürüyor.

dijital-kutuphane-skylibrary-

Dijital Kütüphane Sky Library

Yolcular Türk Hava Yolları kurumsal yayınlarının yanı sıra yönetim, marka, pazarlama ve iletişim alanlarından en çok okunan kitaplara ve her yaştan çocuğa uygun masal ve hikâyelere ücretsiz erişebilecek. Dünyada havacılık sektöründe bir ilk olan dijital kütüphane uygulaması, yolculuklarda geçen zamanı, bir kültür ve bilgi şölenine dönüştürüyor.  Sky Library’nin bir başka avantajı ise kısa bir uçuş esnasında okunabilecek şekilde profesyonel editörlerce hazırlanan yönetim, pazarlama, marka kitaplarından seçkin eserlerin özet içeriklerini sunması. Böylelikle dünyaca tanınan yönetim gurularının en çok satan eserlerini, bir uçak yolculuğunda okunup bitirilecek şekilde kısaltılmış versiyonlarından okuyabileceksiniz.

SkyLibrary-590x255

Sky Library ile kitap okumak artık çok kolay. Kitaplara  iOs ve Android tabletler ve akıllı telefon uygulamalarının yanı sıra skylibrary.com’dan da erişebilirsiniz.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!