Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bayrak taşıyıcı havayolu firmamız Türk Hava Yolları, geçtiğimiz yıl Amerika’da yeni sitesini açarak testlere başlamıştı.

Çok daha basit bir kullanıma ve modern bir arayüze kavuşan site mobile daha entegre olarak karşımıza çıkan site direkt olarak uçak bileti arama ve biletleme özelliği ile ön plana çıkıyor. Eski sitesine göre tamamen yenilenen ve tam ekrana yayılan site ağırlıklı olarak mobil kullanıcı hedef almış ve dokunmatik ekranda kolay kullanım hedeflemiş.

Turkish Airlines ® Flights to 110 countries from İstanbul

Türk Hava Yolları yeni sitesinde şehir rehberi tanıtım sayfalarını da geliştirmiş. Yapmış olduğu code-share anlaşmaları ile uçuş ağını genişleten firma anlaşmalı havayollarının da gittiği noktalardan, şehirlere 1 günlük mesafedeki gezilecek tüm noktalara kadar geniş bir rehberi bizlere sunmuş.

Miles and Smiles, Eposta, Cep telefonu ya da TC Kimlik numaranız ile kullanıcı girişi yapabileceğiniz sitede aramalarınızı favorilere ekleyerek yükselen ya da düşen uçuş fiyatlarını kolaylıkla takip edebilmektesiniz.

Geçtiğimiz günlerde Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi‘nin attığı bir tweet ile duyrulan yeni sitenin kullanımını oldukça beğendik. Sizlerin de bu konudaki yorumlarını merak ediyoruz.

Yeni siteye https://p.turkishairlines.com üzerinden ulabilirsiniz.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz