Türk Hava Yolları Yeni İnternet Sitesini Yayına Aldı. 0

Bayrak taşıyıcı havayolu firmamız Türk Hava Yolları, geçtiğimiz yıl Amerika’da yeni sitesini açarak testlere başlamıştı.

Çok daha basit bir kullanıma ve modern bir arayüze kavuşan site mobile daha entegre olarak karşımıza çıkan site direkt olarak uçak bileti arama ve biletleme özelliği ile ön plana çıkıyor. Eski sitesine göre tamamen yenilenen ve tam ekrana yayılan site ağırlıklı olarak mobil kullanıcı hedef almış ve dokunmatik ekranda kolay kullanım hedeflemiş.

Turkish Airlines ® Flights to 110 countries from İstanbul

Türk Hava Yolları yeni sitesinde şehir rehberi tanıtım sayfalarını da geliştirmiş. Yapmış olduğu code-share anlaşmaları ile uçuş ağını genişleten firma anlaşmalı havayollarının da gittiği noktalardan, şehirlere 1 günlük mesafedeki gezilecek tüm noktalara kadar geniş bir rehberi bizlere sunmuş.

Miles and Smiles, Eposta, Cep telefonu ya da TC Kimlik numaranız ile kullanıcı girişi yapabileceğiniz sitede aramalarınızı favorilere ekleyerek yükselen ya da düşen uçuş fiyatlarını kolaylıkla takip edebilmektesiniz.

Geçtiğimiz günlerde Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi‘nin attığı bir tweet ile duyrulan yeni sitenin kullanımını oldukça beğendik. Sizlerin de bu konudaki yorumlarını merak ediyoruz.

Yeni siteye https://p.turkishairlines.com üzerinden ulabilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.