Türk Hava Yolları 85. Yıl Reklamını Yayınladı. 0

Geçtiğimiz günlerde uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından 2 milyar 42 milyon dolarlık marka değeriyle Türkiye’nin en değerli markası olarak seçilen bayrak taşıyıcı havayolumuz  Türk Hava Yolları, 85’inci yılı için unutulmaz bir reklam filmi hazırladı.

“85 yıldır unutulmaz hikayeleriyle bayrağımızı göklerde dalgalanadıran tüm çalışanlarımıza ve aziz milletimize ithafen” sözleriyle yayınlanan film 1947’deki ilk uçuşlarından 1974’te Kıbrıs Barış Harekatı’ndaki rolüne 85 yılda yaşanılanların tamamını bizlere hatırlatıyor.

Filmde Türk-Japon dostluğu adına atılan en önemli adımlardan biri olan ve 215 Japon vatandaşına özel olarak  icra edilen bir seferle kurtarılması, 1990 yılında Frankfurt-İzmir uçuşunda dünyaya gelen ve ismini kaptan pilottan alan “Erkan Bebek” ve Türk futbol tarihinin en gurur verici anlarından biri olan 2002 Dünya Kupası üçüncülüğü de unutulmamış.

Bugün dünyanın 121 ülkesindeki 303 noktada Türk Bayrağını gururla dalgalandıran Türk Havayolları’nın reklam filmini aşağıda izleyebilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.