Turizm Yatırımları, Küresel Vatandaşlık ve Oturum Konferansı IRC Residency Conference Uzakrota’da 0

2018 yılında Atina ve İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz zirveler sonrası 2019 yılı çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlamıştık. 27 Eylül’de 250 kişinin katılımıyla Rocketspace Londra etkinliği sonrasında 13 Aralık’ta 4000 kişinin katılımı ile 3 salon 6 farklı sahnede Hilton Istanbul Bosphorus‘da SKYhub Ana Sponsorluğu ve Emirates Airline, Atlasglobal ve IRC International Residency & Citizenship Ana Desteği ile gerçekleştireceğimiz Uzakrota Travel Summit’e katılacak markalar da belli oluyor.

2018 yılında Bidroom tarafından Dünyanın en etkili 10 turizm etkinliğinden biri seçilen Uzakrota’da bu yıl 150 üst düzey konuşmacı, 500’den fazla marka, 100’den fazla stand katılımcısı ve 4000 üzerinde katılımcı yer alacak.

Dünya çapında turizm yatırımları ve küresel vatandaşlık konusunda hizmet veren IRC Residency and Citizenship 13 Aralık günü 150 kişilik sahnesi ile Uzakrota Summit içerisinde global yatırım düşünen kişiler için bilgi aktaracak.

Marka ağırlıklı olarak Malta, Yunanistan, İngiltere, Portekiz, Karadağ (Montenegro), Amerika, Almanya ve Karayip Ülkeleri’nde hizmet vermektedir.

Etkinlik detayları: https://www.uzakrota.com/summit19/

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.