Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Google tüketici arayüzünü ele alırken Tiqets, ödemeleri işleyecek ve bilet satışlarını gerçekleştirecek.

Ortaklık, 2016 sonlarında bir pilot çalışmanın ardından 2017’de başlatılan Google ile yapılan Reserve’in bir parçası olup, tüketicilerin arama, haritalar ve Google web sitesi üzerinden rezervasyon yoluyla yerel işletmeler için rezervasyon yapmasını sağlar.

Tiqets, arama deviyle entegrasyonun Google Trips uygulamasına ilişkin hali hazırda var olan mevcut ilişkisinin üzerine kurulduğunu söyledi.

Google’a içerik sağlayan Checkfront dahil diğer tur ve aktivite uzmanları da yakında Google Rezerv üzerinde görünür olacaklarını belirtti. Şirketin internet sitesinde bir yazı, hizmetin “deneyim tedarikçileri ile deneyim arayanlar arasındaki uçurumu kapattığını” söyledi.

Tedarikçilerin Checkfront envanterleri için Google arama, haritalar ve web sitesi aracılığıyla rezervasyon yapabilmeleri için bir işletme girişi oluşturmaları gerektiği de ekleniyor.

Bu arada Peek, Haziran ayında hizmete ortak olduğunu açıklamıştı bu da 23 milyon dolarlık finansman sağladığını belirttiği dönemle aynı döneme denk gelmişti.

Google, hizmeti Amerika Birleşik Devletleri’nin ötesine genişletmeyi planladığını da belirtti

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz