TRIPBAM, Yeni İş Geliştirme Başkanıyla Avrupa’da Büyümeye Odaklanacak 0

ABD ağırlama yazılımı sağlayıcısı TRIPBAM, Juliette Jackman’ı Avrupa için yeni iş geliştirme başkanı olarak atadı.

Kendisi, sektördeki en büyük otel gruplarının bazıları için küresel olarak hesap yönetti ve 18 yıllık tecrübesini beraberinde beraberinde getiriyor. TRIPBAM’a katılmadan önce Jackman, hem dahili hem de harici çeşitli ödüller kazandığı, önde gelen otel markası Accor’da rol aldı.

Aynı zamanda RHG Hotels’de grup genelinde çeşitli kilit girişimlere öncülük etmenin yanı sıra stratejik küresel hesap yöneticisi olarak çalıştı. TRIPBAM, Jackman’ın “Avrupa ekibine strateji, teknoloji ve veri analizi de dâhil olmak üzere çok çeşitli beceri ve uzmanlık getireceğini” söyledi. Kendisi kurumlara ve seyahat yönetimi şirketlerine özel olarak odaklanarak Avrupa çapında TRIPBAM için iş geliştirme faaliyetlerine liderlik edecek.

TRİPBAM, kurumlara, seyahat acentelerine ve otelcilere konaklamaları daha şeffaf bir şekilde tedarik etmeleri için önemli fırsatlar sunduğunu söylüyor.

TRIPBAM Genel Müdürü EMEA Peter Panver, “Juliette’e ekibimize hoşgeldin demekten mutluluk duyuyorum. Avrupa’da TRIPBAM teklifini geliştirmek için onunla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz. Juliette, büyük bir tecrübe ve coşku getiriyor ve sektörümüze olan tutkusunun kayda değer sonuçlar verdiğini gördüğüm için çok heyecanlıyım” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.