TRIPBAM Kurumsal Anlaşmalı Otel Platformunu Geliştiriyor 0

Otel alışveriş ve analiz uzmanı TRIPBAM, iki yeni çözüm ekleyerek kurumsal anlaşmalı otel platformunu geliştirdi.

LRA Uygulama özelliği, her rezervasyon için tercih edilen bir oteldeki son oda uygunluk performansını izler ve müzakere edilen şartların yerine getirilip getirilmediğine dair fikir verir.

TRIPBAM Genel Müdürü Peter Grover; “Bu iki güncellemeyle TRIPBAM, seyahat yöneticilerinin otel programlarına daha fazla güven duymalarını, ek tercih edilen mülkleri sağlamalarını, şirket için daha fazla tasarruf etmelerini ve gezginlere daha fazla seçenek sunmalarını sağlayarak bir adım daha ileri gidiyor” dedi.

LRA Uygulaması, müzakere edilen fiyatların nerede ve ne zaman uygun olmadığını belirlemek için gerçek gezgin rezervasyonlarını günlük olarak denetler.

Kullanılamayan oranlar tespit edildiğinde, TRIPBAM uygun olmayan otelleri sorunu düzeltmesi konusunda uyarır ve ardından rezervasyonu düzeltilmiş bir oranda yeniden başlatır.

Tüm uygun olmama durumları belgelenir ve uyumsuzluk nedeniyle kaybedilen tasarrufları yakalamak için ölçülür.

TRIPBAM, LRA Uygulaması’nın oran kullanılabilirliğinde% 90’dan fazla artış, genel otel programı harcamalarında % 3-5 tasarruf, anlaşmalar sırasında güçlendirici olduğunu ve daha fazla gezgin güveni ve uyumluluğuna yol açtığını söyledi.

Firma, Akıllı Arama’nın rezervasyonu yapılan tercih edilen mülklerin oranını artıracağını, çünkü tipik olarak şirket anlaşmalı otel programlarının bir şirketin gezginlerinin ziyaret ettiği destinasyonların yalnızca bir kısmını kapsadığını belirtti.

Bu, mevcut rezervasyon hacimlerine göre müzakere edilen bir oranın gerekli olduğu yerleri belirleyen Akıllı Kaynak Kullanımı kullanan şirketler için artan müzakere gücü ve potansiyel tasarruf anlamına gelebilir.

Çözüm, müşterilerine kriterlerini karşılayan bölgedeki TRIPBAM A sınıfı otel özelliklerinin bir listesini sunar.

Müşteri, bir düğmeye tıklayarak TRIPBAM’ın bir otele teklif göndermesini tercih edebilir. Oteller, tipik otel görüşmelerini basitleştirerek teklifi kabul edebilir veya reddedebilir.

TRIPBAM, müşterinin talep ettiği mülkiyet oranının veya indirimin piyasada rekabetçi olmasını sağlamak için kendi dahili verilerini kullanır.

Bir teklif kabul edilirse, ücret yükleme talimatları otomatik olarak otele gönderilir ve çevrimiçi rezervasyon aracı sağlayıcısına 48 saat içinde dahil edilir.

TRIPBAM, on müşterisi olan bir pilot kullanıcının tekliflerinin sağlanan oran ve iskontoda % 74’ünün kabul edildiğini, yıllık tasarruflarda 100.000 $ ve alıcı ve tedarikçilere sıfır maliyetle sonuçlandığını iddia etti.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.