Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

TripAdvisor, yenilenen destinasyon arama sayfalarında içeriğinin etkileşimini arttırmak isteyen turizm kuruluşlarına özel yeni bir sponsorluk fırsatı olduğunu açıkladı.

Yeni destinasyon sponsorluğu, medya alıcılarının hikayelerini sergilemeleri ve şekillendirmeleri için ve ayrıca nerede kalınacağı, yemek yeneceği veya nereleri ziyaret edebileceği konusunda yeni fikirler araştıran ve araştıran gezginlerle bağlantı kurmasını sağlayan bir platform sunuyor.

Tripadvisor Reklam Gelirleri Başkan Yardımcısı Christine Maguire, “Araştırmamız, seyahat planlamasının çoğu TripAdvisor kullanıcısı için keyifli ve heyecan verici bir zaman olduğunu göstermeye devam ediyor. Platformumuz, turizm ortaklarımızın iki önemli şey yapmasına izin veriyor – daha fazla gezgine ulaşmak ve farklı deneyimleri paylaşmak.

İş ortaklarımız, zengin görüntüler kullanarak, canlı görüntüler, video ve küratörlü seyahat deneyimleri de dahil olmak üzere, ziyaret edilecek yeni yerleri keşfetmeye en açık oldukları anda daha fazla gezgini etkileyebilir ve onlara ulaşabilirler” dedi.

Seyahat akışında yeni sponsorlu içerik sunan teklifleri kullanan 300’den fazla destinasyon pazarlama ortağına ilişkin yakın tarihli bir analiz, içerik etkileşiminde toplamda % 25 artış sağladıklarını ortaya koydu.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz