İsrailli Bu 8 Startup, Ucuz Otel Rezervasyonunda Size Yardımcı Olacak 0

İsrail’in seyahat teknolojisi sektörü yeni girişimlerle canlanıyor. Bu sekiz şirket hayalindeki tatili daha uygun hale getirmeye yardımcı olacak.

Yaz ortası ve orta Avrupa’da tarihi bir kasabada bir müze gezintisine çıkmak ya da sahildebir pina colada yudumlamak istiyorsunuz. Bunun yerine, işyerinde sıkışıp kaldınız ve önceki seyahatinizin ödemesi halen devam etmekte. Üzülmeyin, bu sekiz İsrail girişimi, hayallerinizdeki bir sonraki seyahatiniz (veya iş için hayalinizdeki tatil için daha az paraya rezervasyon yaptırmanıza yardımcı olacak:

Roomer Travel Inc.

Kuruluş Tarihi: 2011
Finansman: 18 milyon dolar

Roomer, kullanıcıların son dakikalarını iptal etmek ve para cezasına çarptırmamak için önceden rezervasyon yaptırmış oldukları otel odalarını indirimli olarak sunabilecekleri bir pazar geliştiriyor. Satıcı tarafından belirlenen bir fiyata check-in işleminden 24 saat öncesine kadar platforma bir oda eklenebilir.

Splitty Travel Ltd.

Kuruluş Tarihi: 2015
Finansman: 9.17 milyon dolar

İsrail merkezli Otel rezervasyonu start-up’ı Splitty, indirimli fiyatları bulmak için tek bir otel konaklamasının birden fazla rezervasyona ayrıldığı bir çevrimiçi otel rezervasyonu web sitesi geliştiriyor. Şirket açıklamalarına göre, hizmet 127 ülkede 500.000’den fazla mülk için mevcut.

Hotelmize Ltd.

Kuruluş Tarihi: 2015
Finansman: 3,8 milyon dolar

İsrailli otel fiyat analizi start-up’ı Hotelmize’ın hizmeti, büyük veri analizi ve otomatik fiyat tahmin algoritmaları kullanarak otel odalarının fiyatlandırmasını ve rezervasyon sürecini geliştirmek için tasarlandı. Şirketin teknolojisi, rezervasyondan check-in işlemine kadar otel odası rezervasyonlarını izliyor ve analiz ediyor.

Pruvo Net Ltd.

Kuruluş Tarihi: 2016
Finansman: 500.000 dolar

Pruvo, otel fiyatlarındaki dalgalanmaları izleyerek seyahat masraflarından tasarruf etmeyi amaçlamaktadır. Otomatik hizmet, çeşitli web sitelerinde mevcut bir otel rezervasyonunu izler ve aynı rezervasyon için daha iyi bir anlaşma varsa kullanıcıyı uyarır. Şirkete göre hizmet, rezervasyon başına ortalama% 12 tasarruf sağlıyor.

WeSki (WeTrip Ltd.)

Kuruluş Tarihi: 2016
Finansman: 1 milyon dolar

WeTrip’in çevrimiçi hizmeti WeSki, kayak tatilleri için bir rezervasyon platformu. WeSki’de, kullanıcılar konaklama, kayak geçişleri ve uçuşları içeren kayak tatili paketlerini bulabilir. Hizmetinin bir parçası olarak, WeSki kayak merkezi değerlendirmeleri, fiyatlar, tahmini kar yağışı ve kayak pistleri hakkında ayrıntılı bilgi sunmaktadır. WeTrip’in destekçileri arasında Google’ın 2013 yılında satın aldığı sosyal navigasyon uygulaması Waze’in kurucu ortağı EasyJet ve Uri Levine de bulunuyor.

TripActions Inc.

Kuruluş Tarihi: 2015
Finansman: 482 milyon dolar

İsrailli gurbetçiler Ariel Cohen ve Ilan Twig tarafından kurulan Palo Alto merkezli TripActions, şirketler için seyahat rezervasyonu ve yönetimi hizmeti sunuyor. Sistem, seyahatlerini planlarken fiili tasarrufları hediye sertifikalarıyla ödüllendirerek çalışanları ekonomik kararlar almaya teşvik ediyor.

TravelPerk SLU

Kuruluş Tarihi: 2015
Finansman: 74.87 milyon dolar

TravelPerk, otel odaları ve seyahat biletleri rezervasyonu ve güzergahları, faturaları ve sadakat programlarını yönetmek dahil, kullanıcıların tüm seyahat ihtiyaçlarını yönetebilecekleri ücretsiz bir iş seyahat platformu geliştirmekte ve işletmekte. TravelPerk’in platformu, Booking.com, Expedia, Skyscanner ve Airbnb dahil olmak üzere diğer seyahat rezervasyon hizmetleriyle birlikte çalışıyor. Barselona merkezli TravelPerk, Baş Ürün Sorumlusu Javier Suarez ve 2014 yılında Booking.com’a satılan Hotel Ninjas’ın kurucu ortağı olan Avi Meir (kendisi İsrail İstihbarat Teşkilatı Ana Teknolojik Birimi eski çalışanı) tarafından kuruldu.

Arbitrip (Arigato Advanced Travel Technology Ltd.)

Kuruluş Tarihi: 2015
Finansman: 5 milyon dolar

Tel Aviv’de bulunan Arbitrip, fiyat düşüşünde odayı otomatik olarak iptal edip yeniden rezervasyon yaparak otel rezervasyonlarında en düşük fiyat garantisi veriyor. Dahası, daha iyi bir lüks oda veya otel aynı fiyata alınabiliyorsa, Arbitrip, yolcunun rezervasyonunu ek bir ücret ödemeden yükseltiyor. Arbitrip’in ekonomik modeli, sistemin kullanımı için yapılan ödemelere değil, otel ve tedarikçilerin ödemelerine dayanmaktadır.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.