Tripadvisor Yemek Siparişi de Almaya Başlayacak 0

Online otel arama, rezervasyon ve etkinlik servisi TripAdvisior, Amerikalı sipariş servisi Grubhub ile işbirliğine giderek yemek siparişi de almaya başlıyor.

Yayın hayatına başladığında turistler için oteller ve mekanlar hakkında ziyaretçilerin yorumlarını ve tavsiyelerini yayınlayan bir servisken yakın zamanda bünyesine otel rezervasyon ve uçak bileti satışı da ekleyen site artık restoranlardan eve sipariş de alacak.

Yeni yemek siparişi sistemi TripAdvisor‘daki tüm restoranlar için geçerli olmayacak. Sadece Grubhub ile anlaşmalı olan restoranlardan sipariş verilebilecek.

TripAdvisor‘ın bu hizmeti ABD’de denemesinin ardından başka ülkelerde Grubhub veya rakip online sipariş servisleri ile benzer uygulamalara gitmesi bekleniyor.

Hali hazırda bünyesindeki The Fork sistemi ile restoranlara rezervasyon alan sitenin Grubhub‘u sistemin içerisine mi entegre edeceği ya da yönlendirme şeklinde mi çalışacağı ise henüz belli değil.

Kapak Görseli: Dribble

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.